امتیاز مثبت
۰
 
برگزاری نشست صمیمی ریاست و همکاران دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه در فضای مجازی با دانشجویان
نشست صمیمی ریاست و همکاران با دانشجویان دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه در فضای مجازی برگزار شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۵
کد مطلب: 11555
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا از کرمانشاه، با توجه به لزوم ارتباط هر چه بیشتر بین دانشجویان، مسئولین و کارکنان دانشکده جهت ارتقاء همدلی و همبستگی، نشست صمیمی با حضور ریاست، معاونت و همکاران با دانشجویان دانشکده در فضای مجازی برگزار شد.
در ابتدای این نشست پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، مدیر جلسه جناب آقای دکتر چهری ضمن خوشامدگویی به دانشجویان و همکاران گرامی شرکت کننده و تشکر از زحمات این عزیزان، مواردی را مطابق با شرایط کنونی جامعه و در ایام سال تحصیلی در خصوص مسائل مختلف بیان کرد و ارتباط هر چه بیشتر دانشکده و دانشجویان را خواستار شد تا در این ایام که برنامه ها از صورت حضوری به مجازی تبدیل شده از این نقصان و کمبود استفاده کرده و محدودیت ها را جبران و به فرصت تبدیل کنیم.
در ادامه برنامه دکتر اقبالی معاون دانشکده با ارائه مطالب موردنیاز دانشجویان در زمینه های آموزشی و پژوهشی به سؤالات مطرح شده از سوی این افراد پاسخ دادند.
از دیگر برنامه های این نشست می توان به معرفی فعالان فرهنگی و برگزیدگان مسابقات مختلف از ابتدای ترم تاکنون از سوی واحد فرهنگی و قرآن و عترت(ع) دانشکده اشاره کرد.
Share/Save/Bookmark