امتیاز مثبت
۰
 
جذب دانشجو در دانشكده هاي علوم قرآني زاهدان و زابل
نشست خبري جذب دانشجو با حضور اصحاب رسانه در دانشكده علوم قرآني زاهدان برگزار شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۶
کد مطلب: 11104
 
 
به گزارش ایحا، نشست خبري جذب دانشجو در سال تحصيلي جديد در دانشكده هاي علوم قرآني زاهدان و زابل با حضور اصحاب رسانه در دانشکده علوم قرانی زاهدان برگزار شد.
در این نشست مدير كل اوقاف و امور خيريه استان سيستان و بلوچستان، سرپرست دانشكده علوم قرآني زاهدان و معاون دانشكده علوم قرآني زابل حضور داشتند.
در ابتداي جلسه حجت الاسلام مؤمني مقدم، مدير كل اوقاف و امور خيريه استان سيستان و بلوچستان به بيان جايگاه وقف در اسلام و امور آموزشي پرداخت و در ادامه جناب آقاي دكتر ملاشاهي زارع، سرپرست دانشكده علوم قرآني زاهدان ضمن معرفي دانشكده به تشریح نحوه پذيرش دانشجو در سال جديد تحصيلي پرداخت.
در بخش بعدی، سركار خانم دكتر طاهري زاده، معاون دانشكده علوم قرآني زابل نيز ضمن معرفي دانشكده علوم قرآنی زابل به بيان نحوه پذيريش دانشجو در سال تحصيلي جديد پرداخت و در ادامه به سؤالات حضار و خبرنگاران پاسخ داد.
در اين جلسه خبرنگاران سؤالاتي پيرامون جذب دانشجو در مقطع كارشناسي و كارشناسي ارشد مطرح كردند كه آقاي دكتر ملاشاهي در پاسخ گفت: جذب دانشجو در دانشكده علوم قرآني زاهدان در مقطع كارشناسي و دوره روزانه بصورت سوابق تحصيلي و بدون كنكور و در مقطع كارشناسي ارشد بصورت با آزمون و از طريق سازمان سنجش خواهد بود.
در پايان اين نشست اصحاب رسانه از نقاط مختلف دانشكده بخصوص كتابخانه تخصصي دانشكده بازديد به عمل آوردند.
Share/Save/Bookmark