امتیاز مثبت
۰
 
اجرای طرح «پنجم‌های پنج تومانی» در دانشکده علوم قرآنی خمین
مسئول بسیج خواهران دانشکده علوم قرآنی خمین از اجرای طرح «پنجم‌های پنج تومانی»، پنجم هر ماه و به صورت مستمر در دانشکده خبر داد.
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۲
کد مطلب: 10952
 
 
 به گزارش پایگاه قرآنی ایحا، خانم محدثه ارشادی، مسئول پایگاه حضرت زینب(س) بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی خمین با اشاره به طرح پنجم های پنج تومانی، در دانشکده گفت: طرح «پنجم‌های پنج تومان»، پنجم هر ماه به صورت مستمر اجرایی خواهد شد به این گونه که هر کس که بخواهد در این طرح شرکت کند با پرداخت پنج هزار تومان می تواند در این کار خیر سهیم باشد.
وی افزود: مبلغ جمع آوری شده صرف کار خیر مثل تهیه بسته مایحتاج برای خانواده‌های کم بضاعت دانشجوهای دانشکده و یا افراد شناسایی شده در سطح شهر می‌شود.
مسئول پایگاه حضرت زینب(س) بسیج دانشجویی دانشکده علوم قرآنی خمین در مورد زمان اجرای طرح، اظهار داشت: این طرح قرار بود اوایل اسفند 98 آغاز شود که متاسفانه با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی دانشکده و با توجه به شرایط، تبلیغات طرح به صورت مجازی انجام شد و اولین مرحله این طرح در پنجم خردادماه جاری کلید خورد که امیدواریم با استقبال بیشتر دانشجویان و همینطور مسئولین، این طرح دائمی و مستمر باشد.
وی ادامه داد: پیشنهاد می‌کنم دانشکده های علوم قرآنی دیگر نیز این طرح را اجرایی کنند تا کار خیر به صورت مستمر و همیشگی در دانشکده ها ادامه پیدا کند.
Share/Save/Bookmark