امتیاز مثبت
۰
 
برگزاری جلسه هم اندیشی نخبگان و فعالان دانشگاه های استان سیستان و بلوچستان با معاون اقتصادی رییس جمهور
جلسه هم اندیشی نخبگان و فعالان دانشگاه های استان سیستان و بلوچستان با دکتر نهاوندیان، معاون اقتصادی رییس جمهور برگزار شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۸
کد مطلب: 9368
 
برگزاری جلسه هم اندیشی نخبگان و فعالان دانشگاه های استان سیستان و بلوچستان با معاون اقتصادی رییس جمهور
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا، جلسه هم اندیشی نخبگان و فعالان دانشگاه های استان سیستان و بلوچستان با معاون اقتصادی رییس جمهور جناب آقای دکتر محمد نهاوندیان و سرکار خانم دکتر اربابی از سازمان برنامه و بودجه کشور و استاندار سیستان و بلوچستان در تالار امام رضا(ع) دانشگاه سیستان و بلوچستان و با حضور نمایندگانی از مجموعه دانشگاه ها و دانشکده های شهر زاهدان برگزار شد.
نهاوندیان در این جلسه با اشاره به برنامه های دولت برای توسعه پایدار و عمران و آبادانی استان سیستان و بلوچستان از تلاش و اهتمام ویژه دولت برای رفاه روزافزون مردم استان خبر داد.
آقای حسن فیوضی، سرپرست معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم قرآنی زاهدان، به عنوان نماینده این دانشکده در این جلسه حضور یافت.
گفتنی است، دکتر نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور در جریان سفر به استان سیستان و بلوچستان از محله ها و بافت فرسوده زاهدان بازدید کرده و ضمن بازدید از ایستگاه راه آهن زاهدان، سالن ترانزیت جدید این ایستگاه را افتتاح کرد.
Share/Save/Bookmark