امتیاز مثبت
۰
 
دانشكده علوم قرآني مشهد برگزار کرد:
اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دانشکده علوم قرآنی مشهد در بخش آوایی جشنواره قرآن و عترت
پذیرفته‌شدگان دانشکده علوم قرآنی مشهد در مرحله مقدماتی بخش آوایی هفدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم معرفی شدند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۱
کد مطلب: 8756
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی-دانشگاهی ایحاء از مشهد، پس از ارزیابی‌های صورت‌گرفته توسط کمیته داوران جشنواره قرآن و عترت در شهر مقدس قم، پذیرفته‌شدگان دانشکده علوم قرآنی مشهد در مرحله مقدماتی بخش آوایی هفدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم معرفی شدند.

بنا بر این گزارش، در بخش اساتید بی‌بی حکیمه حسینی دولت‌آباد در رشته حفظ ۲۰ جزء، زهرا غیاثی‌نژاد در رشته قرائت ترتیل و مهدی یعقوبی و مهدی رمضانی در رشته قرائت تحقیق به مرحله بعد راه یافتند.

در بخش دانشجویان نیز حسین نوقابیان مقدم در رشته حفظ کل، سکینه ذوالفقاری و فاطمه نیری در رشته حفظ ۲۰ جزء، یونس زنگنه، صدیقه باباپور، سمیرا شاهد و نرجس السادات حسینی در رشته حفظ ۱۰ جزء، حسن عرفانیان شیشه، محمد قلی‌زاده و فائزه ابهری در رشته حفظ ۵ جزء، فهیمه مرادیان در رشته حفظ ۳ جزء، ابراهیم عقیلی عطار، مهدی ریحانه، مهسا جعفرزاده در رشته قرائت تحقیق، مهدی جعفری رامیانی، امیرحسین تقوی و فاطمه مروی در رشته قرائت ترتیل راه‌یافتگان این دانشکده به مرحله بعد هستند.

شایان ذکر است مرحله دانشگاهی این جشنواره در اردیبهشت ماه ۹۸ برگزار خواهد شد.
Share/Save/Bookmark