امتیاز مثبت
۱
 
طی مراسمی صورت گرفت؛
انتصاب مدیر امور اداری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم
مدیر امور اداری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم طی مراسمی از سوی حجت الاسلام والمسلمین نقیب منصوب شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۷
کد مطلب: 9953
 
 
به گزارش ایحا، طی مراسمی علی ابوالقاسم با حکمی از سوی حجت الاسلام والمسلمین سید محمد نقیب، رییس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم به عنوان مدیر امور اداری دانشگاه منصوب شد.
در این مراسم که حجت الاسلام والمسلمین فاتحی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه نیز حضور داشت از زحمات حسین فیضی مدیر پیشین امور اداری دانشگاه نیز تقدیر به عمل آمد.
متن حکم مدیر امور اداری جدید دانشگاه به این شرح است:
آقای علی ابوالقاسم زید عزه
سلام علیکم
با صلوات بر محمد و ال محمد با احترام ؛ بنابر پیشنهاد معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع و با عنایت به شایستگی، تعهد و تجربه مفیدتان، جنابعالی را به مدت یکسال بعنوان «مدیر امور اداری» دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم منصوب می نمایم.
امید است با تلاش و اهتمام مدبرانه و دلسوزانه خود، موجبات ارتقاء و تعالی آن حوزه را در سطح مطلوب و مورد انتظار جهت تحقق هرچه بهتر اهداف دانشگاه فراهم کنید.
بدون شک انوار مقدس قرآن کریم و عنایات ائمه معصومین علیهم السلام در راه تحقق اهداف بلند دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، راهنما و مددکار بوده و تلاش های جنابعالی در خدمت به کلام الله مجید را قرین توفیق خواهد گرداند.
در پناه قرآن و اهل بیت علیهم السلام همواره محفوظ باشید.
گفتنی است، سید خضرالله موسوی نیز به عنوان رئیس اداره امور فنی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم منصوب شد.
Share/Save/Bookmark