امتیاز مثبت
۰
 
متن پیام تبریک رییس دانشگاه علوم ومعارف قرآن کریم به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید
دکتر احمد عابدی رییس دانشگاه علوم ومعارف قرآن کریم آغاز سال تحصیلی جدید را به دانشجویان ،اساتید و کارکنان این دانشگاه تبریک گفت.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۴۱
کد مطلب: 1771
 
 
دکتر احمد عابدی  رییس دانشگاه علوم ومعارف قرآن کریم آغاز سال تحصیلی جدید را به دانشجویان ،اساتید و کارکنان این دانشگاه تبریک گفت.
متن پیام تبریک وی بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
«ن و القلم و مایسطرون»
«نون ، قسم به قلم و آنچه می نویسد »
و سپاس خداوندی راکه به بشر قدرت تفکر و اندیشه عنایت فرموده و زمینه پیشرفت و تعالی او را فراهم نمود.
بار دیگر فصل « مهر» از راه رسید و صحیفه نورانی دانش با انگشت تکاپو و تلاش دانشجویان و صاحبان کسب علم و کمال ورق خورد . ملائک بال خود را برای حضور آنان گسترانیده و توفیق خدمت به  بندگان خود را عنایت فرموده است.
آغار سال تحصیلی و شروع دلنشین درس و دانشگاه را به جامعه دانشگاهی،اساتید ،کارکنان و دانشجویان عزیز دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و به ویژه دانشجویان جدید الورود صمیمانه تبریک گفته و برای همگان از درگاه خداوند متعال، دستیابی به مدارج عالی علمی، دینی و اخلاقی، تواًم با موفقیت، بهروزی و سعادت را از درگاه خداوند متعال خواهانیم.
مقارن شدن شروع سال تحصیلی با دهه کرامت و سالروز میلاد فرخنده و مسعود ثامن الحجج حضرت امام علی ابن موسی الرضا (ع) تقارنی نیکوست که فضای دانشگاه را به نام آن حضرت ، متبرک ساخته و عطر دل انگیز رضوی را با نور قرآنی دانشکده های علوم قرآنی همراه نموده است.
و اینک با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر در آستانه آغاز هفته دفاع مقدس با آرمانهای امام راحل (ره) و شهدا تجدید میثاق نموده و همواره پیروی از منویات رهبر انقلاب را سر لوحه زندگی خود قرار می دهیم تا بتوانیم تحولی بنیادین در حوزه تعلیم و تربیت ایجاد نموده و آرمانهای بلند انقلاب اسلامی را در قالب دانشگاه محقق سازیم.
امید است به فضل الهی و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) در طول سال تحصیلی جدید در جهت تهذیب، خود سازی و علم اندوزی ، تلاش مضاعف نموده و در آینده گنجینه¬ای از گوهرهای کم نظیر علم و معرفت برای پیشرفت کشور باشید.
در پایان آرزوی عزت و سربلندی برای یکایک شما آینده سازان ایران را در سایه سار قرآن کریم و اهل بیت عصمت و طهارت داریم.
Share/Save/Bookmark