امتیاز مثبت
۰
 
بزرگداشت سالروز نهم دی‌ماه در دانشکده علوم قرآنی ایلام
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از ایلام ، مراسم تجديد ميثاق با آرمان‌هاي امام امت و رهبري معظم انقلاب به مناسبت حماسه نهم دي در دانشکده علوم قرآنی ایلام برگزار شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۶
کد مطلب: 6398
 
بزرگداشت سالروز نهم دی‌ماه در دانشکده علوم قرآنی ایلام
 
احمد اورنگ مسئول بسیج اساتید استان ایلام به مناسبت بزرگداشت نهم دی در دانشکده ایلام بیان کرد: ارزش نهم دی کمتر از انقلاب و دهه فجر نیست. اگر فتنه ۸۸خمیرمایه‌ای از جنس نفاق و ضدانقلاب داشت، اما فتنه‌های آینده پیچیده‌تر و به اسم انقلابی گری و با اسم امام(ره)رقم خواهد خورد و فتنه گران پیچیده‌تر عمل خواهند کرد به همین علت، بصیرتی عمیق‌تر برای گذر از فتنه آینده می‌طلبد.

اورنگ کسانی که حماسه ۹ دی را بی‌اهمیت جلوه می‌دهند حامی فتنه دانست و گفت: عده‌ای در جامعه با گذر زمان قصد دارند که مسئله فتنه را کم‌کم از اذهان ملت پاک کنند و یا حداقل سران فتنه را تطهیر کنند. وظیفه ما مقابله با این افراد و این‌گونه اقدامات است و نباید به آنان اجازه دهیم وقایع ۸۸ و خیانت‌های معاندان داخلی به دست فراموشی سپرده شود.

وی گفت: خواص فرسوده، خائن و دنیاطلب فتنه ۸۸ همان کسانی بودند که قبلاً در بطن جمهوری اسلامی رئیس‌جمهور، رئیس یا نماینده مجلس بودند. فتنه ۸۸ ازآن‌جهت برای ما دردآور است که به‌وسیله خائنان داخلی صورت گرفت.

این استاد دانشگاه با تأکید بر اینکه چالش اصلی آمریکا صدور انقلاب اسلامی به جهان است، خاطرنشان کرد: آمریکا و حامیانش از الگوبرداری کشورهای دیگر از نظام اسلامی ایران در جهان نگران هستند. اکنون‌که از جمهوریت ناامید شده‌اند به دنبال ضربه زدن به اسلامیت هستند.

مسئول بسیج اساتید استان ایلام گفت: حوادث فتنه ۸۸ اتفاقی نبود که به‌یک‌باره و با جریان انتخابات رخ دهد بلکه پروژه پیچیده‌ای بود که از سال‌ها قبل توسط خائنان و معاندان داخلی با حمایت ایادی استکبار کلید خورد. رمز تقلب در انتخابات را انتخاب کردند و از الگوی انقلاب‌های مخملی سورس پیروی کرد. و حمایت مالی و برنامه‌هایشان از غرب صادر می‌شد و توسط معاندان دست‌پرورده‌شان در ایران اجرا شد.

اورنگ یادآور شد: فتنه ۸۸ بارنگ سبز در ادامه سلسله انقلاب‌های رنگی در ایران و با تزریق پول‌های ایادی غرب رخ داد. آن‌ها قصد داشتند دو فتنه سیاسی و اقتصادی در کشور ایجاد کنند فتنه سیاسی را در تهران به راه انداختند و می‌خواستند موج فتنه اقتصادی در استان‌های محروم به راه بیاندازند که موفق نشدند ولی برای انتخابات آینده و فتنه جدید پیچیده تر عمل خواهند کرد.

وی با تأکید بر اینکه یوم‌الله‌های انقلاب اسلامی ما روز انتقام از غرب و ایادی استکبار جهانی است، گفت: معاندان نظام، در جریان فتنه ۸۸ عمداً یوم‌الله‌ها را نشانه گرفتند،در روز قدس شعار "نه غزه نه لبنان" سر دادند،در روز دانشجو عکس امام(ره) را در دانشگاه آتش زدند و اصل ولایت‌فقیه را نشانه گرفتند.

مسئول بسیج اساتید استان ایلام اظهار داشت: ما نباید بگذاریم این حماسه تاریخی فراموش بشود و باید این روز و این شور و شعف مردمی را زنده نگه‌داریم.
Share/Save/Bookmark