امتیاز مثبت
۱
 
مراسم معارفه رئیس جدید دانشکده علوم قرآنی زابل برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه روسای جدید و پیشین دانشکده علوم قرآنی زابل برگزار شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۷
کد مطلب: 7432
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از زابل، در این مراسم که با حضور حجت الاسلام والمسلمین شاهین مسئول گروه عملکرد و ارزیابی و مهدی مهتابی مدیر مالی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار شد، دکتر عباس یوسفی تازه کندی به عنوان رئیس جدید دانشکده علوم قرآنی زابل منصوب گردید.

همچنین در این جلسه برخی از مسئولین استانی همچون ائمه جمعه و جماعات، مسئولین دانشگاه ها، مسئولین ادارات اوقاف ،سازمان تبلیغات اسلامی و جمعی از مسئولین نهادها و سازمان ها ،موسسات قرآنی شهرستان زابل حضور داشتند.
 
حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا امام جمعه شهرستان زابل ضمن تقدیر از زحمات دکتر عیسی ملاشاهی در مدت تصدی ریاست دانشکده و تبریک انتصاب دکتر یوسفی ، بر انجام همکاری لازم برای پیشبرد اهداف و برنامه های قرآنی در این دانشکده تأکید کرد.

 در ادامه حجت الاسلام و المسلمین شاهین نیز ضمن تقدیر و تکریم از زحمات دکترملاشاهی ضمن تأکید بر ایجاد همدلی و همکاری بیشتر بین همکاران و استفاده از پتانسیل و تجربیات مدیریت قبلی، همگامی رئیس پیشین دانشکده را با رئیس جدید این دانشکده برای ارتقا و اعتلای اهداف بلند مدت دانشکده خواستار شد.

درپایان حجت الاسلام شاهین تقدیر نامه ای را از سوی حجت الاسلام والمسلمین محمدی نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه به دکتر ملاشاهی اهدا و حکم انتصاب دکتر یوسفی را نیز پس از قرائت به وی تقدیم کرد.
Share/Save/Bookmark