امتیاز مثبت
۰
 
درخشش دانشجوی دانشکده علوم قرآنی ملایر در بیست و دومین المپیاد علمی دانشجویی کشور
دانشجوی دانشکده علوم قرآنی ملایر در بیست و دومین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور حائز رتبه شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۱
کد مطلب: 7117
 
درخشش دانشجوی دانشکده علوم قرآنی ملایر در بیست و دومین المپیاد علمی دانشجویی کشور
 
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از ملایر، با توجه به اعلام نتایج المپیاد علمی دانشجویی کشور در رشته الهیات و معارف از سه نفر دانشجویان راه یافته به مرحله نهایی المپیاد، حسنا شاهسواری در مرحله کشوری حائز رتبه ده از بین پانزده نفر شد.

بنا بر این گزارش، اولین مرحله از برگزاری المپیاد ویژه قطب هشت کشور که شامل دانشگاه های استان های همدان، لرستان و کرمانشاه به مرکزیت دانشگاه بوعلی سینا برگزار شد، سه نفر از دانشجویان دانشکده علوم قرآنی ملایر توانستند با غلبه بر دیگر شرکت کنندگان، جواز حضور در مرحله کشوری را کسب نمایند. زهرا طاقتی احسن، حسنا شاهسواری و محدثه سادات موسوی از دانشجویان رشته علوم قرآنی و تفسیر دانشکده علوم قرآنی ملایر، سه دانشجوی برتر در این المپیاد بودند که حسنا شاهسواری توانست در مرحله کشوری حائز رتبه ده شود.

دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم کسب این افتخار بزرگ را که برگ زرین دیگری بر افتخارات این دانشگاه می باشد را به جامعه بزرگ دانشگاه و دانشکده علوم قرآنی ملایر تبریک و تهنیت عرض می کند.

یادآور می شود وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال 1347 به منظور تشویق و ترغیب دانشجویان دانشگاه های کشور به مطالعه، تحقیق و ایجاد فرصت های مناسب برای اعتلای علمی تصمیم گرفت تا المپیاد علمی دانشجویی کشور را به صورت سالیانه برگزار کند و مسوؤلیت این امر مهم به سازمان سنجش آموزش کشور واگذار شد و این سازمان نیز از آن زمان تا کنون ، المپیاد های علمی دانشجویی کشور را برگزار می نماید.
Share/Save/Bookmark