امتیاز مثبت
۰
 
با محوریت کتاب «آداب روزه‌داری، احوال روزه‌داران»؛
اولین مرحله طرح کتابخوانی در دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار می‌شود
مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از برگزاری اولین مرحله طرح کتابخوانی در دانشگاه با محوریت کتاب «آداب روزه‌داری، احوال روزه‌داران» خبر داد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۰
کد مطلب: 10872
 
 
به گزارش ایحا، حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا احمدی، مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از برگزاری اولین مرحله طرح کتابخوانی در دانشگاه با محوریت کتاب «آداب روزه‌داری، احوال روزه‌داران» خبر داد و گفت: این طرح نظر به اولویت بندی برنامه های پیش روی معاونت فرهنگی و دانشجویی و با هدف ارتقاء سطح علمی و معرفتی و آشنایی با اندیشه‌های دینی و سبک زندگی اسلامی دانشجویان، کارکنان، اساتید و خانواده‌ها برگزار می‌شود.
وی افزود: کتاب «آداب روزه داری، احوال روزه داران»، مجموعه بیانات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای در خصوص ماه مبارک رمضان است.
مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم بهره‌مندی از معارف قرآن و عترت و آشنایی با احکام اسلامی، اعطای گواهینامه موفقیت در دوره مطالعاتی غیرحضوری و اعطای جوایز ارزنده به نفرات برتر را از مزایای طرح کتابخوانی دانست.
وی با بیان این که محدوده آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد، ادامه داد: آزمون مسابقه در پایان ماه مبارک رمضان، به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد و سؤالات در کانال‌ها و گروه‌های مجازی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در پیام رسان ایتا بارگذاری و پاسخ آنها به صورت پیامکی دریافت می‌شود.
حجت الاسلام والمسلمین احمدی در پایان بیان داشت: استقبال گسترده همه گروه‌های هدف، مزید امتنان و نشانه فعالیت جهادی همکاران در دانشکده‌های علوم قرآنی است.
Share/Save/Bookmark