امتیاز مثبت
۰
 
با هدف جذب دانشجو صورت گرفت؛
دیدار مسئول دفتر ریاست دانشکده علوم قرآنی زابل با مدیر آموزش و پرورش شهرستان نیمروز
مسئول دفتر دانشکده علوم قرآنی زابل با مدیر آموزش و پرورش شهرستان نیمروز درخصوص جذب دانشجو دیدار و گفت و گو کرد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۵
کد مطلب: 11097
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا از زابل، سید حمیدرضا حسینی طباطبایی، مسئول دفتر و حراست دانشکده علوم قرآنی زابل در خصوص جذب دانشجو با زهرا هرمزی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان نیمروز دیدار و گفت وگو کرد.
طباطبایی در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های خانم هرمزی در آموزش و پرورش شهرستان نیمروز به معرفی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و دانشکده علوم قرآنی زابل پرداخت.
وی در ادامه به امتیازات ویژه تحصیل در این دانشکده اشاره و عنوان کرد که امسال دانشکده علوم قرآنی زابل در مقطع کارشناسی در رشته علوم قرآن و حدیث بدون نیاز به شرکت در کنکور سراسری و صرفا براساس معدل کتبی بصورت روزانه دانشجو می پذیرند.
مسئول دفتر دانشکده علوم قرآنی زابل ادامه داد: استفاده از این ظرفیت فراهم شده نیازمند مساعدت و همکاری آموزش و پرورش در اطلاع رسانی به دانش آموزان واجد شرایط است.
هرمزی، مدیر آموزش و پرورش شهرستان نیمروز نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور مسئول دفتر و حراست دانشکده علوم قرآنی زابل بر اهمیت تربیت نیروهای قرآنی و تأمین نیروی انسانی آموزش و پرورش تأکید کرد و بیان داشت: در راستای اطلاع رسانی جذب دانشجو از طریق اتوماسیون اداری، ارسال پوستر جذب دانشجو به مدارس، اطلاع رسانی در سایت اداره شهرستان و برگزاری جلسه توجیهی و ترغیبی با مدیران مدارس واجد شرایط مساعدت های لازم انجام خواهد شد.
Share/Save/Bookmark