امتیاز مثبت
۰
 
برگزاري جلسه شوراي اداری در دانشكده علوم قرآني شاهرود
جلسه شوراي اداری در خصوص پیشنهادات و بررسی سند چشم انداز دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با حضور کلیه کارکنان در دانشكده علوم قرآني شاهرود برگزار شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۷
کد مطلب: 11420
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا، جلسه شورای اداری دانشکده علوم قرآنی شاهرود با حضور آقای دکتر روح اله محمدی رييس دانشکده، دکتر محمد اسماعیل صالحی زاده معاون دانشکده، محمدعلی رحیمی مدیر توسعه و پشتیبانی دانشکده و سایر کارکنان دانشکده با موضوع بررسی سند چشم انداز دانشگاه تا سال 1404 و ارائه پیشنهاد در خصوص آن در دانشكده برگزار شد.
در ابتدا پس از تلاوت قرآن کریم، آقای دکتر روح اله محمدی ریاست دانشکده از حضور کلیه کارکنان دانشکده در جلسه ضمن رعایت کامل پروتکل های بهداشتی با توجه به وضعیت سیاه شهرستان شاهرود تشکر کرده و در خصوص محدودیت های جدید که در کل استان اعمال شده مبنی بر عدم برگزاری جلسات حضوری اشاره نمود و در خصوص سند چشم انداز دانشگاه بیاناتی داشت و به تشریح آن پرداخت.
در ادامه این جلسه رییس دانشکده سند چشم انداز دانشگاه را نوید رشد و پیشرفت دانشگاه و دانشکده‌های علوم قرآنی کشور بیان کرد و پیشنهادات خود را در این خصوص مطرح نمود و همچنین معاون دانشکده و مدیر پشتیبانی و توسعه دانشکده ضمن تشکر از رییس و کارکنان دانشکده در خصوص تشکیل و حضور در این جلسه، نظرات و پیشنهادات خود را به صورت جداگانه در خصوص واحدهای زیر مجموعه خود مطرح کردند. سپس کارکنان دانشکده نیز برنامه ها و پیشنهادات خود را اعلام کردند که مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
در ادامه دکتر صائمی همکار علمی دانشکده به بحث در خصوص سند چشم انداز پرداخت و برنامه های خود که باعث تقویت دانشکده در حوزه های مختلف دانشکده بود مطرح کرد و در پایان پس از بحث و تبادل نظر و جمع بندی کلیه پیشنهادات حاضرین در جلسه، برنامه ها مشخص و تدوین شد و در پایان با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد جلسه پایان یافت.
Share/Save/Bookmark