امتیاز مثبت
۰
 
نشست شورای فرهنگی دانشکده علوم قرآنی بندرعباس برگزار شد
جلسه شورای فرهنگی باحضور رئیس دانشکده علوم قرآنی بندرعباس برگزار شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۰
کد مطلب: 11619
 
 

به گزارش ایحاء از بندرعباس، نشست شورای فرهنگی دانشکده علوم قرآنی بندرعباس با حضور حجت الاسلام والمسلمین خورگویی کذایی رئیس این دانشکده و دیگر اعضا برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین کذایی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها، سالگرد شهادت سردار سلیمانی و همچنین رحلت ایت الله مصباح یزدی، اظهار کرد: شهید سلیمانی با اسلحه در نبرد با دشمنان جلو می رفت تا از مرزهای کشورمان دفاع کند. یه عده ای امده بودند با این نگاه که می خواهند یک دولت اسلامی ایجاد کنند و به هیچ کسی از زن ، مرد ، بچه ، جوان ، نوزاد و شیعه وسنی رحم نمی کردند. حاج قاسم جلوی این ها ایستاد و جانانه دفاع کرد.

وی افزود: علامه فقید ایت الله مصباح یزدی نیز در جبهه علمی و اعتقادی اسلحه به دست داشتتند و اسلحه این عالم فرهیخته و اهل علم، قلمشان بود و  این قلم وجوهر عالم است که شهید را به وجود می اورد.

وی گفت : تا اعتقاد های فرد تصحیح نشود و بنیان گذاری نشود چگونه می توان به شهادت فکر کرد. عالمانی بوده اند و هستند، که این شهدا پای منبر درس این علمای بزرگ بوده اند که توانسته اند به شهادت فکر کنند و برای دفاع از ناموس و کشور خود به جبهه ها رفتند و جانانه دفاع کردند و به سوی شهادت شتافتند.

در ادامه مسئول بسیج دانشجویی ، مسئول هیت الرسول دانشکده و مسئول فرهنگی دانشجویی دانشکده  هر کدام جداگانه گزارشی از عملکرد واحد خود در یک ماه گذشته ارائه کرده و در مورد برنامه های ماه آینده بحت و گفت و گو نمودند.


Share/Save/Bookmark