امتیاز مثبت
۲
 
مراسم گرامیداشت 9دی در مراغه برگزار شد
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از مراغه ، مراسم گرامیداشت ۹دی در مسجد جامع شهرستان مراغه برگزار شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۶
کد مطلب: 6399
 
 
مراسم گرامیدشت حماسه ۹ دی، با حضور پر شور و حماسی مردم ولایتمدار شهرستان مراغه و جمعی از دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشکده علوم قرآنی این شهرستان ، همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با اشاره به حضور اقشار مختلف جامعه در شکل گیری حماسه نهم دی گفت: ۹ دی تجلی حمایت قاطع مردم از نظام، ولایت و رهبری، انقلاب، جمهوریت و مردم سالاری بود.

حجت الاسلام حسن کاملی فرد افزود: ملت بزرگ و با بصیرت ایران اسلامی با خلق این حماسه بزرگ پشتیبانی خود از نظام مقدس اسلامی، ولایت و آرمان های متعالی انقلاب را باردیگر نشان دادند.

وی ادامه داد: مردم ایران در ۹ دی ثابت کردند که همانند سال های اول پیروزی انقلاب؛ پشتوانه مستحکمی برای انقلاب و نظام اسلامی بوده و از آرمان های انقلاب و رهبری دفاع خواهند کرد.

کاملی فرد با بیان اینکه دشمن همواره به دنبال تضعیف پشتوانه مردمی نظام است، اضافه کرد: مردم ولایتمدار ایران اسلامی از آرمان های متعالی انقلاب که با نثار خون هزاران شهید محقق شده، حمایت خواهد کرد.

حجت الاسلام کاملی فرد با اشاره به ابعاد مختلف فتنه سال ۸۸ گفت: با وجود اینکه این فتنه بزرگ خسارت های زیادی را به کشور و نظام اسلامی وارد کرد اما حضور مردم در صحنه و خلق حماسه ۹ دی موجب نمایان شدن قدرت و اقتدار نظام اسلامی برای جهانیان شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا شهرستان مراغه افزود: این حماسه بزرگ مردمی نشان داد مردم ولایی کشورمان با آرمان های نظام، انقلاب، رهبری و شهدا پیوندی ناگسستنی داشته و هیچ فتنه و توطئه ای در آن خللی ایجاد نخواهد کرد.

وی ادامه داد: بروز توانمندی و قدرت نظام اسلامی برای روبرو شدن با سخت ترین فتنه ها و توطئه ها، مستحکم تر شدن پشتوانه مردمی و بیمه شدن در برابر استکبار جهانی از مهم ترین پیامدهای حماسه ۹ دی برای کشورمان بود.

حجت الاسلام کاملی فر افزود: فتنه گران با راه اندازی فتنه ۸۸ حضور پرشور و بی نظیر ۸۵ درصدی ملت ایران را در پای صندوق های رای در انتخابات تلخ و هزینه های بسیاری را برای نظام و کشور ایجاد کردند.

وی ادامه داد: فتنه ۸۸ نه اعتراض بلکه جریانی خطرناک برای براندازی نظام مقدسی بود که با خون هزاران شهید و خون دل های ملت بزرگ ایران به ثمر نشسته است.
Share/Save/Bookmark