امتیاز مثبت
۰
 
رئیس دانشکده علوم قرآنی میبد:
همایش مشاهیر قرآنی در دانشکده علوم قرآنی میبد برگزار می‌شود
رئیس دانشکده علوم قرآنی میبد از برگزاری همایش مشاهیر قرآنی استان یزد در این دانشگاه خبر داد.
تاریخ انتشار : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۰
کد مطلب: 7343
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از میبد، رئیس دانشکده علوم قرآنی میبد در نشستی با حضور فرماندار و برخی از مسئولین شهرستان میبد، از برگزاری همایش مشاهیر قرآنی در این دانشکده خبر داد.

سید مصطفی موسوی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات دانشکده علوم قرآنی میبد، اظهار داشت: دانشکده علوم قرآنی میبد جزء بهترین دانشکده‌های کشور است. این دانشکده نسبت به آیتم‌های موردنظر در مراکز اداری همیشه جزء رتبه‌های اول تا سوم کشور بوده است.

رئیس دانشکده علوم قرآنی میبد تصریح کرد: دانشکده علوم قرآنی میبد باقدرت و قوت به کار خود در زمینه های پژوهشی ادامه خواهد داد و امروز تعداد دانشجویان ما از ۱۵۰ نفر به حدود ۴۲۰ نفر رسیده است.

موسوی در ادامه افزود: ۷۰ درصد از دانشجویان این مرکز، دختر و فقط ۳۵ درصد دانشجویان، پسر هستند . دانشکده علوم قرآنی میبد ازلحاظ امکانات بسیار مجهز است و همچنین کتابخانه‌ای با عنوان ۳۰۰۰۰ جلد کتاب که از کتب مرجع نیز هستند دارا است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از برگزاری همایش مشاهیر قرآنی در دانشکده علوم قرانی میبد خبر داد و افزود: ما در دانشکده علوم قرآنی تجربه برگزاری همایش‌های ملی و استانی نیز داشتیم و امسال نیز در ۲۷ آذرماه همایش مشاهیر قرانی استان یزد را در دستور برگزاری و اجرا داریم.

موسوی در پایان، کمبود فضای فیزیکی در بخش خوابگاهی را از عمده مشکلات دانشکده علوم قرآنی دانست و اظهار داشت: امیدواریم خیرین عزیزی که در بخش‌های عمرانی مساعدت خوبی را انجام داده‌اند اکنون نیز با کمک آنها بتوانیم به سمت فعالیت های پژوهشی و تحقیقی نیز برویم و در حوزه‌هایی که کمبودهای زیادی وجود دارد، شاهد پشتیبانی این عزیزان باشیم.

در ادامه حسین فلاح فرماندارمیبد ضمن قول مساعد به پیگیری مشکلات دانشجویان این دانشکده گفت: دانشکده علوم قرآنی میبد ظرفیت خوب و بالایی دارد و دانشجویان علوم قرآنی باید مسلح به علوم و مباحث روز باشند و تنها منبع دریافت اطلاعات خود را از راه اساتید و کتب درسی قرار ندهند.
Share/Save/Bookmark