امتیاز مثبت
۰
 
سومین دوره الکترونیکی آمادگی کنکور کارشناسی ارشد برگزار می شود
به گزارش پایگاه قرآنی – دانشگاهی ایحاء ، سومین دوره الکترونیکی آمادگی کنکور کارشناسی ارشد ویژه دانشجویان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار می شود.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۹
کد مطلب: 6010
 
 
حجت الاسلام والمسلمین سید محمد نقیب معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در تشریح این خبر اظهار کرد : سومین دورۀ  الکترونیکی آمادگی کنکور کارشناسی ارشد از سوی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم به صورت کاملاَ غیر‌حضوری و اینترنتی همراه با آزمون‌های آزمایشی جامع، برگزار خواهد شد. 

وی افزود : تمامی بخش‌های این دوره به شيوۀ الكترونيكی و از طريق شبكۀ اينترنت اجرا می‌شود و لوازم اصلی آن شامل آشنايی داوطلب با چگونگی استفاده از اينترنت، دسترسی مناسب به شبكه اينترنت و وقت‌ گذاری كافی برای مشاهده كامل بخش‌های مختلف هر درس، پاسخ به پرسش‌ها و تمرین‌ها و شرکت در آزمون‌ها می باشد.

دکتر نقیب همچنین با اشاره به اینکه این دوره شامل 4 بخش زبان عربی ، علوم قرآن ، علوم حدیث و تفسیر می باشد ، در خصوص ویزگی های این دوره بیان کرد : در این دوره محتوای آموزشی بر اساس جدول زمان‌بندی در زمان‌های مقرر در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد و آزمون های جامع به صورت غیر حضوری و اینترنتی برگزار می شود. 

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در خصوص زمان برگزاری دوره و نحوه ثبت نام علاقه مندان در این طرح گفت : دوره از 1 آذر 1395 آغاز و تا پایان فروردین ماه 1396  ادامه خواهد داشت و داوطلبان می‌توانند برای تکمیل فرم ثبت نام تا تاریخ 20 آبان ماه با مراجعه به دانشکده محل تحصیل و پرداخت هزینه ثبت نام در این دوره شرکت نمایند. 

 
 
Share/Save/Bookmark