امتیاز مثبت
۰
 
اعلام اسامی منتخین مرحله غیر حضوری سی و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء ، بنابر اعلام ستاد برگزاری سی و یکمین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور اسامی برگزیدگان چهار بخش هنری، ادبی، پژوهشی و فناوری اعلام شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۴
کد مطلب: 6119
 
 
در بخش هنری
رشته پویا نمایی
جلیل یغمایی نفر اول از دانشگاه آزاد اسلامی
محسن جعفری نفر دوم از دانشگاه جامع علمی کاربردی
انسیه احمدی نفر سوم از دانشگاه فرهنگیان

در رشته تهذیب
مهدی ظهرابی نفر اول از دانشگاه جامع علمی کاربردی
سمانه جمشیدی نیا نفر دوم از وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری ،
آسیه گوله زاده نفر سوم از دانشگاه جامع علمی کاربردی

در رشته تصویرگری آیات قرآنی
زینب اسدپور نفر اول از دانشگاه فرهنگیان
علی محمدی نفر دوم از دانشگاه فرهنگیان
پریسا خوش طینت نفر سوم از دانشکده فنی و حرفه ای

در رشته خوشنویسی
هادی دربان حسینی نفر اول از دانشگاه پیام نور
عطیه فرخ نفر دوم از دانشگاه پیام نور
امیر دانشومند نفر سوم از دانشگاه آزاد اسلامی

در رشته طراحی پوستر
سجاد معتمدی نفر دوم از دانشگاه فرهنگیان
فرانک جمالی نفر سوم از دانشگاه فرهنگیان

در رشته عکاسی
سجاد دادپور نفر اول از دانشگاه جامع علمی کاربردی
بهزاد سهرابی نفر دوم از دانشگاه فرهنگیان
فاطمه لطیفی اردهایی نفر سوم از دانشکده فنی و حرفه ای

در رشته فیلم کوتاه
رضا جمالی نفر اول از دانشگاه جامع علمی کاربردی
آرزو گلفام نفر دوم از دانشگاه جامع علمی کاربردی
رضا طلیمی نفر سوم از دانشگاه فرهنگیان

در رشته نقاشی
زهرا احمدی ورتونی نفر اول از دانشکده فنی و حرفه ای
مصعب رحمانی نفر دوم از دانشگاه فرهنگیان
ریحانه اقبالی نفر سوم از دانشکده فنی و حرفه ای

در رشته معرق و منبت
علی دل زنده نفر اول از دانشگاه آزاد اسلامی
وجیهه شبانیان نفر دوم از وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری
پروانه کاویانی نفر سوم از دانشگاه علوم پزشکی

در رشته نماهنگ
 یدا... عابدی نفر دوم از دانشگاه آزاد اسلامی
محمد نقابی نفر سوم از دانشگاه جامع علمی کاربردی

در بخش ادبی
در رشته داستان نویسی
عاطفه شاطری کاشی نفر اول از دانشگاه فرهنگیان
الهام توکل نفر دوم از وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری
حسین یگانه فرد نفر سوم از دانشگاه پیام نور

در رشته شعر
مرتضی حیدری آل کثیر نفر اول از دانشگاه آزاد اسلامی
طاهره فرزانه نفر دوم از دانشگاه فرهنگیان
طیبه عباسی نفر سوم از دانشگاه فرهنگیان

در رشته فیلم نامه نویسی
محمود خیری مطلق نفر اول از دانشگاه جامع علمی کاربردی
فاطمه محمودی نفر دوم از دانشگاه فرهنگیان
حمیدرضا شجاعی فر نفر سوم از دانشگاه علوم پزشکی

در رشته نقد و بررسی کتاب
آیسان کریمی نفر اول از دانشگاه فرهنگیان
مریم مختاری نفر دوم از دانشگاه فرهنگیان
وحید کیانی علی ابادی نفر سوم از دانشگاه فرهنگیان

در رشته نمایشنامه نویسی
شیرین باقری نفر اول از دانشگاه فرهنگیان
محمد وطن خواه نفر دوم از دانشگاه فرهنگیان
سید مجید میر حسینی نفر سوم از دانشگاه علوم پزشکی

در بخش پژوهشی
در رشته تلخیص کتاب
مهلا فرهادی نفر اول از دانشگاه فرهنگیان
سید مصطفی آستانه نفر دوم از دانشگاه فرهنگیان
علی یوسفی هنومرور نفر سوم از دانشگاه فرهنگیان

در رشته مقاله نویسی
مهناز غیاثی نفر اول از وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری
سعید یدالهی نفر دوم از وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری
مریم حسنی نفر سوم از دانشگاه علوم پزشکی

در بخش فن آوری
در رشته تولید نرم افزار
حسین مرادخانی نفر اول از دانشگاه فرهنگیان
مریم ترابی سرشکی نفر دوم از دانشگاه فرهنگیان
فاطمه وکیلی نفر سوم از دانشگاه فرهنگیان

در رشته وبلاگ نویسی
رویا گنجی مغانلو نفر اول دانشگاه فرهنگیان
میلاد اکرمی ابرقوئی نفر دوم از دانشگاه فرهنگیان
حمید شوکتی بصیر نفر سوم از دانشگاه فرهنگیان

شایان ذکر است مراسم تجلیل از نفرات برگزیده بخش غیر حضوری در مراسم افتتاحیه برگزار گردید.
Share/Save/Bookmark