امتیاز مثبت
۱
 
نماز جمعه این هفته شهرستان مراغه به امامت حجت الاسلام محمدی راد برگزار شد
نماز جمعه این هفته شهرستان مراغه به امامت حجت الاسلام دکتر محمدی راد برگزار شد.
تاریخ انتشار : شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۰
کد مطلب: 10099
 
نماز جمعه این هفته شهرستان مراغه به امامت حجت الاسلام محمدی راد برگزار شد
 
به گزارش ایحا، نماز جمعه این هفته شهرستان مراغه به امامت حجت الاسلام دکتر محمدی راد برگزار شد.
امام جمعه موقت مراغه با اشاره به برخی تجمعات غیرقانونی در شهرهای مختلف کشور گفت: حوادث تلخ و اغتشاش‌های اخیر قلب رهبری، مسئولان و ملت ایران را جریحه دار کرد.
حجت الاسلام حمید محمدی راد در خطبه های نماز جمعه مراغه افزود: این جریان ها علاوه بر خسارت های اقتصادی، آسیب های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی بسیاری به بهانه افزایش قیمت بنزین بر کشور وارد ساخت.
وی ادامه داد: طرح های کلان توسط مسئولان ارشد نظام اسلامی، کارشناسی شده بوده و در آن مصلحت عمومی مقدم بر مصالح و منافع فردی است.
رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه افزود: با وجود اینکه آحاد مردم حق اعتراض و اظهار نظر دارند اما سوء استفاده از آن و ایجاد آشوب و اغتشاش هرگز پذیرفتنی و عاقلانه نیست.
حجت الاسلام محمدی راد افزود: وارد آمدن آسیب به بیت المال، اموال عمومی و امنیت آفرینان می توانند زمینه ساز خسارات کلان به کشور شود.
وی با اشاره به سالروز تأسیس بسیج به دستور حضرت امام خمینی(ره)، ادامه داد: این نهاد مقدس و انقلابی منشأ خدمات بسیاری بوده و کشور را از بحران ها نجات داده است.
وی اضافه کرد: بسیج در عرصه های مختلفی چون ریشه کنی فلج اطفال تا محرومیت زدایی و حفاظت از ارزش های اسلامی و انقلابی گام های موثر و تعیین کننده ای برداشته است.
Share/Save/Bookmark