امتیاز مثبت
۰
 
مدیر برنامه‌ریزی و توسعه آموزشی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم خبر داد؛
برگزاری کلاس های آموزشی دانشکده های علوم قرآنی به صورت مجازی و برخط
مدیر برنامه ریزی و توسعه آموزشی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از کلاس های آموزشی دانشکده های علوم قرآنی به صورت مجازی و برخط خبر داد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۱
کد مطلب: 10819
 
 
به گزارش ایحا، حجت الله لطفی، مدیر برنامه‌ریزی و توسعه آموزشی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در گفت و گویی اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تصمیمات اتخاذ شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلی مراکز آموزشی و دانشگاه ها، دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم تصمیماتی را برای برگزاری دورس و جبران عقب افتادگی تحصیلی دانشجویان اتخاذ کرد.
وی افزود: در همین راستا با یکی از شرکت های برگزارکننده کلاس های آموزشی برخط و مجازی با عنوان رای لایو توافقی صورت گرفت تا کلاس های آموزشی تمامی ۱۸ دانشکده علوم قرانی وابسته به دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد با حضور همه اساتید هیأت علمی و مدعو در این فضا برگزار شود.
مدیر برنامه ریزی و توسعه آموزشی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با بیان این که دانشکده های علوم قرآنی شیراز، قم، مشهد و تهران از امروز ۲۶ اسفندماه ۱۳۹۸ و همچنین دانشکده علوم قرآنی اصفهان از هفته گذشته کلاس های آموزشی خود را از طریق مجازی و برخط آغاز کرده اند، ادامه داد: دانشکده های دیگر نیز با توجه به برنامه ریزی رؤسای دانشکده از فروردین ماه ۱۳۹۹ کلاس های خود را برگزار خواهند کرد.
وی خاطرنشان کرد: بالغ بر ۴۵۰۰ دانشجو در دانشکده های علوم قرآنی مشغول به تحصی هستند که بنا است در این کلاس های مجازی شرکت کنند و عقب افتادگی تحصیلی خود را جبران نمایند.
لطفی با اشاره به این که برای اساتید و دانشجویان جهت ورود به سامانه کلاس های برخط و مجازی نام کاربری و رمز عبور پیش بینی شده است، گفت: اساتید بعد از ورود به سامانه می توانند متن درس، عکس خود و فایل های مورد نیاز درسی را بارگذاری کنند تا دانشجویان بتوانند از آنها استفاده کرده و همین طور آنلاین با استاد در گفت و گو باشند.
وی در پایان با بیان این که تمامی کلاس های برگزار شده ضبط و بایگانی خواهد شد، اظهار داشت: آن دسته از دانشجویان محدودی که امکان حضور در کلاس های آموزشی به دلیل محدودیت های زیرساختی و شبکه ای ندارند می توانند با مراجعه به سامانه از طرق مختلف فایل های بایگانی شده را دریافت کرده و مطالعه نمایند تا در دروس خود عقب نمانند.
Share/Save/Bookmark