امتیاز مثبت
۲
 
رشد چشمگیر فعالیت های امور پژوهشی دانشکده علوم قرآنی قم
کارشناسی امور پژوهشی دانشکده علوم قرآنی قم از رشد چشمگیر فعالیت و اقدامات امور پژوهشی در این دانشکده خبر داد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۲
کد مطلب: 11322
 
رشد چشمگیر فعالیت های امور پژوهشی دانشکده علوم قرآنی قم
 
به گزارش ایحا از قم، سید ادریس ناصری کارشناس امور پژوهشی دانشکده علوم قرآنی قم با اعلام این خبرگفت: ازجمله مهمترین اقدامات، چاپ شماره اول دوفصلنامه علمی شبهه پژوهی مطالعات قرآنی با ۱۱ مقاله فاخر از اساتید به نام کشوری و اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم بود که پس از چاپ و رونمایی آن در سامانه نشریه به نشانی shobhe.quran.ac.ir در پایگاه های داخلی کشور نیز از جمله مگیران ، نورمگز، پرتال جامع علوم انسانی و سیویلیکا نمایه شد.

وی افزود: از یک ماه گذشته تاکنون نیز با درخواست های زیادی در خصوص پیش دفاع و دفاع رساله های دکتری و پایان نامه های مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مواجه بودیم که تعداد شش پیش دفاعیه و دو دفاعیه رساله انجام گرفت. همچنین تعداد پنج پایان نامه نیز در مقطع ارشد و کارشناسی دفاع شد.

کارشناس پژوهشی دانشکده علوم قرآنی قم یادآور شد: با توجه به شرایط بوجود آمده ناشی از بیماری کرونا، امور پژوهشی دانشکده سعی نموده تمامی جلسات دفاعیه ها را بصورت آنلاین و مجازی برگزار نماید تا دانشجویان از حضور در این جلسات بی بهره نباشند که بحمدالله با استقبال خوبی مواجه شود.

وی افزود: همچنین دفتر پژوهش دانشکده با توجه به عدم حضور فیزیکی دانشجویان در دانشکده جهت دریافت طرح تفصیلی، بصورت مجازی با اساتید و دانشجویان در ارتباط است و هر هفته به صورت مرتب جلسه شورای پژوهشی را با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می نماید که از شهریور تاکنون شش جلسه برگزار شده و بدون معطلی نتیجه جلسه از طریق فضای مجازی در اختیار دانشجویان قرار داده می شود.
Share/Save/Bookmark