امتیاز مثبت
۰
 
دیدار رئیس دانشکده علوم قرآنی سبزوار با مسئول نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه حکیم سبزواری
رئیس دانشکده علوم قرآنی سبزوار با رئیس نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه حکیم سبزواری دیدار و گفتگو کرد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۲
کد مطلب: 11692
 
دیدار رئیس دانشکده علوم قرآنی سبزوار با مسئول نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه حکیم سبزواری
 
به گزارش ایحاء از سبزوار، دکتر برکات رئیس دانشکده علوم قرآنی سبزوار در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین ایمانی خواه نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه حکیم سبزواری، ضمن ارائه گزارشی از وضعیت فرهنگی، آموزشی و علمی دانشکده، به بیان راه کارها جهت انجام فعالیت های مشترک علمی پرداخت.

در این دیدار دکتر برکات ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر گزارشی از تعداد اساتید گروه معارف دانشگاه حکیم سبزواری در دانشکده، تعداد دانشجویان در حال تحصیل، وضعیت کلاس های مجازی دروس، اساتید مدعو، و روند ساخت ساختمان دانشکده به همت خیران و واقفان شهرستانی ارائه کرد.

در ادامه حجت الاسلام ایمانی خواه مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه حکیم سبزواری ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مجموعه دانشکده علوم قرآنی سبزوار خدمت در دانشکده علوم قرآنی را افتخار بزرگی دانست و بیان داشت: شاید امکاناتی که در سایر دانشگاه ها هست در دانشکده علوم قرآنی نباشد ولی برکتی که حضور و خدمت در دانشکده علوم قرآنی در زندگی انسان دارد با هیچ چیز قابل مقایسه نیست.

وی افزود: اگر ما در جایگاهی که هستیم به رسالت خودمان که همان تبلیغ قرآن و سیره حضرات معصومین علیهم السلام است عمل نکنیم گرفتار برداشت های سطحی از دین توسط دیگران می شویم و این همان برداشتی است که وهابیت از قرآن می کند.

در این دیدار که مدیر توسعه و کارشناس فرهنگی دانشکده علوم قرآنی سبزوار حضور داشتند، به بررسی راه کارهای تعاملات و همکاری های دو جانبه در زمینه های فرهنگی و قرآنی پرداخته شد.
Share/Save/Bookmark