امتیاز مثبت
۰
 
بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه و هیأت همراه از دانشکده علوم قرآنی شاهرود
معاون توسعه و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم به همراه مدیر مالی و مدیر اداری دانشگاه از دانشکده علوم قرآنی شاهرود بازدید کرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۵
کد مطلب: 10927
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا، دکتر فاتحی، معاون توسعه و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم به همراه مدیر مالی و مدیر اداری دانشگاه از دانشکده علوم قرآنی شاهرود بازدید کرد.
در ابتدا دکتر فاتحی از قسمت های مختلف دانشکده و همچنین بخشهای اداری دانشکده علوم بازدید به عمل آوردند.
در ادامه جلسه اداری با کارکنان دانشکده علوم قرآنی شاهرود برگزار شد که در ابتدای جلسه دکتر روح الله محمدی ضمن خیرمقدم به معاونت توسعه و منابع دانشگاه و هیات همراه بیان داشت: حضور جنابعالی در دانشکده علوم قرآنی باعث دلگرمی کارکنان و دانشجویان دانشکده شاهرود می شود و در ادامه ضمن تقدیر از فعالیت‌های خستگی ناپذیر جناب آقای دکتر فاتحی بیان داشت: به حق، فعالیت‌های جنابعالی در دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم مشهود است و امید است این تلاشها سبب ارتقاء دوچندان دانشگاه شود.
در ادامه دکتر فاتحی با ابراز خرسندی از حضور خود در جمع کارکنان دانشکده شاهرود، بیان داشت: در بازدیدی که از دانشکده صورت گرفت موقعیت و شرایط دانشکده شرایط خوبی است و در جلسه مشترک با مدیر کل اوقاف و امور خیریه قابلیت های دانشکده جهت همکاری بیان شد.
وی افزود: همکاران معاونت توسعه تلاش مجدانه ای در خصوص پرداخت ها و همچنین امور رفاهی انجام می دهند که باعث تقدیر است.
دکتر فاتحی حضور تمام وقت ریاست دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در دانشگاه و تعامل با معاونت‌های دانشگاه را بسیار مطلوب دانست و ادامه داد: به لطف خداوند متعال افق پیش رو و چشم انداز مجموعه، افق روشنی است.
وی خاطرنشان کرد: ساماندهی امکانات دانشکده و همچنین منابع دانشکده در جهت تعادل در مجموعه در دست اقدام است.
در پایان کارکنان دانشکده علوم قرآنی شاهرود مطالب خود را بیان نموده و مسئولان دانشگاه به آنها پاسخ دادند.
Share/Save/Bookmark