امتیاز مثبت
۰
 
برگزاری مراسم یادبود جان باختگان زلزله غرب کشور در دانشکده علوم قرآنی آمل
مراسم ترحیم جان باختگان زلزله غرب کشور در دانشکده علوم قرآنی آمل برگزار شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۴
کد مطلب: 7290
 
برگزاری مراسم یادبود جان باختگان زلزله غرب کشور در دانشکده علوم قرآنی آمل
 
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از آمل، در این مراسم که با حضور کارکنان و دانشجویان دانشکده علوم قرآنی آمل برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسینی رئیس این دانشکده اظهار کرد: خبر تأسف برانگیز حادثه تلخ و ناگوار زلزله در منطقه غرب کشور که منجر به جان باختن و درگذشت جمعی از هموطنان عزیزمان شد موجب تاثر و تالم همه ما گردید.

وی ضمن ابراز همدردی و عرض تسلیت به مردم شریف ایران، خاصه خانواده های داغدار، غفران الهی و علو درجات برای جان باختگان و آرزوی سلامتی و تندرستی برای مجروحین و آسیب دیدگان این واقعه غم انگیز، و صبر و شکیبایی برای خانواده های مصیبت دیده را از درگاه خداوند رحمان مسالت نمود.

رئیس دانشکده علوم قرآنی آمل با قرائت قسمتی از آیه ۱۵۵وآیه ۱۵۶ و ۱۵۷ از سوره بقره، گفت: خداوند می فرماید: «وَبَشِّرِ الصَّابِرِينَ ﴿۱۵۵﴾الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِيبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ ﴿۱۵۶﴾أُولَئِكَ عَلَيْهِمْ صَلَوَاتٌ مِنْ رَبِّهِمْ وَرَحْمَةٌ وَأُولَئِكَ هُمُ الْمُهْتَدُونَ ﴿۱۵۷﴾». با توجه به این آیه خداوند بشارت داده است كسانى كه چون مصيبتى به آنان می رسد، شکیبایی و صبر پیشه می کنند و مى‏ گويند ما از آن خدا هستيم و به سوى او باز مى‏ گرديم، خداوند بر ايشان درود و رحمت می فرستد
Share/Save/Bookmark