امتیاز مثبت
۰
 
اولین نشست مدیر گروه آموزشی با اساتید رشته ادبیات عرب در دانشکده علوم قرآنی آمل
به گزارش پایگاه قرآنی - دانشگاهی ایحاء از آمل، اولین نشست مدیر گروه آموزشی با اساتید رشته ادبیات عرب در دانشکده علوم قرآنی آمل و با حضور رئیس، معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده برگزار شد.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۰
کد مطلب: 6796
 
 
در این نشست دکتر اصفهانی معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده علوم قرآنی آمل ضمن معرفی مدیر گروه، به فعالیت ها و کارهایی که برای پیشبرد این بخش ضرورت دارد، پرداخت.

وی برنامه هایی همچون نظارت بر کیفیت تدریس اساتید، تکمیل رزومه علمی و پژوهشی اساتید، تأمین نظم آموزشی بیشتر کلاس ها، وحدت روش در سؤالات پایان ترم ، تقویت علمی- آموزشی کلاس ها، نظارت بر متون درسی مورد تدریس در کلاس ها، انعکاس دستورالعمل های آموزشی-اجرایی دانشگاه و دانشکده به اساتید محترم گروه، تشکیل جدولی از اولویت های درسی پیشنهادی اساتید با توجه به توانمندی های علمی و گرایش اساتید محترم، اخذ ساعات کار و دروس پیشنهادی اساتید محترم مدعو در بازه زمانی یکماه آخر هر ترم جهت همکاری در ترم بعد، پاسخ به مراجعات آموزشی دانشجویان، تنظیم کلیه مکاتبات گروه با امضاء معاون آموزشی دانشکده،انعکاس مصوبات، پیشنهادها و نظرات جمعی گروه به دانشکده(شورای گروه) را از مهمترین اهداف گروه آموزشی عنوان کرد.

در پایان جلسه دکتر سیده فاطمه سلیمی عضو هیأت علمی دانشکده علوم قرآنی آمل و مدیر گروه به بیان برنامه ها و راهکارهایی نظیر ادامه یافتن جلسات گروه های درسی بصورت متوالی، استفاده و به کار بردن پیشنهادات و نظرات اساتید،مشخص نمودن منابع درسی مشترک و سرفصل مشخص برای یک درس واحد، توضیح در مورد نحوه تدریس، نحوه سوال گرفتن و ثبت آن در سامانه توسط خود اساتید پرداخت.

لازم به ذکر است جلسات مدیر گروه با اساتید رشته های تفسیر، علوم قرآنی و دروس عمومی هفته آینده نیز در دانشکده علوم قرآنی آمل برگزار خواهد شد.
Share/Save/Bookmark