امتیاز مثبت
۰
 
درخشش دانشجویان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در جشنواره قرآن و عترت دانشگاهیان
نمایندگان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در سی و دومین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشگاهیان کشور حائز رتبه های برتر شدند.
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۳
کد مطلب: 7353
 
 
بنابراین گزارش سی دومین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور با اعلام رتبه های برتر در بخش های شفاهی ، کتبی، ادبی ، هنری ، پژوهشی و فناوری به کار خود پایان داد.


در این دوره از جشنواره که به میزبانی وزارت بهداشت در تهران برگزار شد، نفرات برتر تمامی رشته ها در دو بخش خواهران و برادران مشخص شد.


در این رویداد بزرگ قرآنی دانشجویی کشور، نمایندگان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم توانستند چهار رتبه برتر در بخش های کتبی و شفاهی را از آن خود کنند.


بنابراین گزارش میلاد اسماعیلیان توانست با برتری بر دیگر شرکت کنندگان، رتبه نخست رشته قرائت ترتیل دانشجویان را از آن خود نماید.


همچنین نرگس عینی پور نیز در رشته قرائت تحقیق در بخش دانشجویی حائز رتبه دوم این دوره از مسابقات گردید.


در رشته اذان و در بخش دانشجویی نیز حسین نصر نسبت به دیگر شرکت کنندگان در رتبه بالاتری قرار گرفت اما با توجه به نرسیدن به حدنصاب نمره در جایگاه دوم ایستاد تا رقابت در این رشته در بخش دانشجویی بدون رتبه اول پایان یابد.


همچنین در بخش اساتید نیز دکتر زینب روستایی عضوهیأت علمی دانشکده علوم قرآنی شیراز در رشته آشنایی با مفاهیم نهج البلاغه در بخش کتبی حائز رتبه سوم شد.


دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، کسب این افتخار ارزشمند را به حائزین رتبه های برتر، خانواده های ایشان و تمامی دانشجویان این دانشگاه تبریک عرض نموده و از جانب پروردگار متعال، سعادتمندی، پیروزی و سرافرازی در سایه سار قرآن کریم را برای آنان مسئلت می نماید.

 
 
 
Share/Save/Bookmark