امتیاز مثبت
۰
 
دومین جلسه شورای دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار شد
دومین جلسه شورای دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با حضور معاونان دانشگاه و رؤسای دانشکده های علوم قرآنی، در قم برگزار شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۴
کد مطلب: 9351
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا، دومین جلسه شورای دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمد نقیب، سرپرست دانشگاه، معاونان دانشگاه و رؤسای دانشکده های علوم قرآنی امروز سه شنبه ۴ تیرماه ۱۳۹۸ در قم برگزار شد.
این جلسه با هدف بررسی برنامه جذب دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در سال جدید و همچنین بودجه دانشگاه و دانشکده های زیرنظر در دو نوبت صبح و بعدازظهر برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین نقیب در این جلسه به ارائه گزارشی از برنامه های دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در سال جدید پرداخت و بیان داشت: در این مدت جلسات شورای راهبردی دانشگاه را داشتیم که در این شورا سند تحول و افق پیش روی دانشگاه تا سال ۱۴۰۴ مورد بررسی قرار گرفت و توسط هیأت امنا به تصویب رسید که برنامه های دانشگاه از این پس باید مطابق این سند عملیاتی و اجرا شود.
وی همچنین به بحث بودجه دانشگاه اشاره ای کرد و گفت: طبق برنامه ریزی های جدید از امسال بودجه دانشگاه و دانشکده های زیرنظر در شورای راهبردی دانشگاه مورد بررسی قرار گرفته و تخصیص داده خواهد شد.
سرپرست دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم امضای تفاهم نامه علمی، پژوهشی و خدماتی با دانشگاه مالک اشتر، دانشگاه امام صادق(ع)، پژوهشگاه صدرا و سازمان سمت را از دیگر فعالیت های دانشگاه عنوان کرد و افزود: در آینده ای نزدیک با دانشگاه های عراق در نجف، کوفه، بصره، بغداد و کاظمیه نیز تفاهم نامه هایی خواهیم داشت.
در بخش های بعدی جلسه نیز معاونان دانشگاه و رؤسای دانشکده های علوم قرآنی دانشگاه به ارائه گزارشی از فعالیت ها پرداختند و پیشنهادات و انتقادات خود نسبت به مسائل دانشکده ها را ارائه کردند.
Share/Save/Bookmark