امتیاز مثبت
۰
 
رئیس دانشکده علوم قرآنی عتهران خبر داد:
دانشجویان فعال قرآنی، در بقاع متبرکه و امازادگان به کار گرفته می شوند
رئیس دانشکده علوم قرآنی تهران در جمع دانشجویان این دانشکده گفت: برای تحقق دانشگاه تحول‌آفرین، انس بیشتری با قرآن پیدا کنید و زیست قرآنی را تمرین کنید.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۳
کد مطلب: 8785
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی-دانشگاهی ایحاء از تهران، دکتر علی محمدی، رئیس دانشکده علوم قرآنی تهران، در جمع اساتید، دانشجویان و کارکنان این دانشکده گفت: خداوند متعال را سپاسگزاریم که دانشگاه ما پس از طی مراتب و فراز و نشیب بسیار، الحمدالله سازوکارهای قانونی خود را تعالی داد؛ اعضای هیئت امنای آن تعیین شده و این یکی از تحولات مثبت در دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم است.

وی افزود: دومین نکته مثبت تشکیل شورای دانشگاه، شورای راهبردی و انتصاب سرپرست محترم دانشگاه به حکم حجت الاسلام والمسلمین دکتر خاموشی بود.

وی در ادامه در خصوص دانشکده علوم قرآنی تهران گفت: دانشکده علوم قرآنی تهران که در آن قبول شدید از نظر علمی دارای جایگاه ویژه‌ای است. رویکرد دانشگاه بر این است که ان‌شاءالله و به یاری خداوند متعال در آینده نزدیک دانشگاه نسل چهارم شویم.

رئیس دانشکده علوم قرآنی تهران در ادامه بیان کرد: پژوهش را جدی بگیرید؛ امروز استادی که مقاله علمی-پژوهشی نداشته باشد ارتقای پایه نداشته و دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد اگر مقاله ارائه ندهند، نمره ۱۶ در پایان نامه کسب می‌کنند و معدل خوبی اخذ نمی‌کنند. بخشی از هر درس کارشناسی ارشد برای کار پژوهشی اختصاص یافته است.

دکتر محمدی در ادامه گفت: نکته ای که خیلی حائز اهمیت است بحث کارآفرینی می‌باشد. دانشجویان فعال در زمینه قرآنی که طرح مقدماتی را گذرانده و در مفاهیم ترجمه قرائت و طرح پایش موفق شوند، در امامزاده‌ها و بقاع متبرکه به کار گرفته خواهند شد.

عضو هیئت علمی دانشگاه با اشاره به مشکلات موجود افزود: همان طور که در زندگی روزمره، تمام خواسته‌های ما برآورده نمی‌شود، در محیط دانشکده نیز مشکلاتی وجود دارد که توقع داریم نسبت به آن شکیبایی داشته باشید و برای رفع آن ما را یاری فرمایید.

وی همچین از دانشجویان خواست برای تحقق دانشگاه تحول‌آفرین، انس بیشتری با قرآن پیدا کنند و زیست قرآنی را تمرین کنند

محمدی خاطرنشان کرد: اگر شما همت کنید این اتفاق در دانشگاه و دانشکده می‌افتد. ما از شما توقع داریم با همت و تلاش نسبت به دانشگاه های دیگر برتر شویم.
Share/Save/Bookmark