امتیاز مثبت
۰
 
در آینده ای نزدیک؛
قرارداد پژوهشی بین دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و سازمان اوقاف منعقد می‌شود
دکتر کاوند از انعقاد قرارداد پژوهشی بین معاونت پژوهشی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و اداره کل برنامه‌ریزی، نظارت و تحول سازمانی سازمان اوقاف و امور خیریه در آینده ای نزدیک خبر داد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۳
کد مطلب: 11332
 
 
به گزارش ایحا، دکتر علیرضا کاوند، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از برگزاری نشست مشترک با آقای دکتر محمد مولایی، مدیر کل برنامه‌ریزی، نظارت و تحول سازمانی سازمان اوقاف و امور خیریه در مورد توانمندی های پژوهشی دانشگاه خبر داد.
وی گفت: در این نشست مباحثی در خصوص ظرفیت‌های پژوهشی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و توانمندی اعضای هیئت علمی و دانشجویان این دانشگاه جهت همکاری با سازمان اوقاف در مباحث پژوهشی و همچنین حمایت سازمان اوقاف و امور خیریه از پایان نامه ها و رساله های کاربردی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با محوریت وقف و بقاع متبرکه و همچنین سایر زمینه‌های تعامل میان دانشگاه و سازمان اوقاف در زمینه تولید مقاله، کتاب و طرح پژوهشی مشترک مورد بررسی قرار گرفت.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم افزود: در این نشست، مباحث مشترک مورد واکاوی قرار گرفت و قرار بر این شد طی مذاکرات و جلسات آینده، متن قرارداد پژوهشی میان معاونت پژوهشی دانشگاه با مدیریت برنامه‌ریزی، نظارت و تحول سازمانی سازمان اوقاف و امور خیریه نهایی و اعلام شود.
گفتنی است، این جلسه در اداره کل برنامه‌ریزی، نظارت و تحول سازمانی سازمان اوقاف و امور خیریه واقع در ساختمان مرکزی سازمان اوقاف برگزار شد.
Share/Save/Bookmark