امتیاز مثبت
۰
 
برگزاری انتخابات کانون همیاران سلامت روان در دانشکده علوم قرآنی مشهد
انتخابات کانون همیاران سلامت روان در دانشکده علوم قرآنی مشهد برگزار شد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۷
کد مطلب: 10342
 
 
به گزارش ایحا، پیرو دستورالعمل سازمان امور دانشجویان و ابلاغ معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، فرآیند ثبت نام از متقاضیان عضویت در کانون همیاران سلامت روان و برگزاری جلسه تأیید صلاحیت و در نهایت برگزاری انتخابات در دانشکده علوم قرآنی مشهد انجام پذیرفت.
در این انتخابات که با مشارکت حداکثری برادران و خوهران دانشجو برگزار شد، در بخش برادران به ترتیب آقایان ابوالفضل فخرایی، سید محمدرضا موسوی کانی و مهدی صمدی نژاد بیشترین آراء را به خود اختصاص دادند و در بخش خواهران نیز خانم ها فاطمه باغبانی، محدثه مسکی و فاطمه باقری نفرات اول تا سوم شدند.
همچنین آقای مجتبی رسالتی نیا و یوسف یوسف پور و خانم مریم سالخورده و مرضیه سادات مرتضوی به عنوان علی البدل های اول و دوم انتخاب شدند.
شایان ذکر است، راه اندازی کانون همیاران سلامت روان به منظور بهره گیری بهینه مراکز مشاوره دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی کشور از ظرفیت بی بدیل دانشجویان داوطلب در زمینه گسترش فعالیت های بهداشت روانی و با اعتقاد به تأثیر ماندگار و مؤثر گروه همسالان در دانشگاه و پیرو توافق به عمل آمده در شورای هماهنگی مدیران معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت علوم و سازمان امور دانشجویان شکل گرفته است.
در این کانون، دانشجویان همیار خدمات مرتبط با سلامت روان، آموزش، پیشگیری، شناسایی، یاری رسانی و ارجاع دانشجویان نیازمند به خدمات مشاوره را انجام می دهند و در این راستا برنامه ویژه ای برای آموزش نظری و عملی همیاران سلامت روان به شکل دو دوره آموزشی عمومی و تخصصی در نظر گرفته شده است.
Share/Save/Bookmark