امتیاز مثبت
۰
 
برگزاری جلسه شورای آموزشی پژوهشی در دانشکده علوم قرآنی مشهد
جلسه شورای آموزشی پژوهشی با موضوع امتحانات غیرحضوری در دانشکده علوم قرآنی مشهد برگزار شد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۶
کد مطلب: 11017
 
 
به گزارش ایحا، جلسه شورای آموزشی پژوهشی دانشکده علوم قرآنی مشهد به منظور بررسی و تصمیم گیری درباره برخی موارد مربوط به امتحانات غیرحضوری پایان نیمسال دوم ۹۹-۱۳۹۸ مقطع کارشناسی در در اتاق معاونت آموزشی این دانشکده برگزار شد.
در اولین مصوبه این جلسه که با حضور معاون آموزشي و پژوهشی، مدیر گروه علوم قرآن و تفسیر، دو نفر از اعضای هیأت علمی و كارشناسان پژوهشی و آموزشی این مجموعه برگزار شد، مقرر شد در مورد آن دسته از استادانی که متقاضی سؤالات مشترک برای آزمون پایان نیمسال هستند، در صورت مشترک بودن منبع و سرفصل درس تا یک سوم سؤالات، بلامانع باشد.
در دیگر مصوبه این جلسه نیز مدت معین شد زمان پاسخگویی به سؤالات آزمون دروس صرف و نحو، معناشناسی، علوم بلاغی، قرائت و متون تخصصی، زبان انگلیسی، متون تخصصی قرآن به انگلیسی، فقه الحدیث(۱-۳)، علوم قرآنی۴، آشنایی با زبان قرآن، مسائل جدید کلامی، کلام اسلامی و مفردات قرآن به ازای هر سؤال ۷۰ ثانیه محاسبه و مدت زمان پاسخگویی به سؤالات آزمون سایر دروس امتحانی ۵۰ ثانیه باشد.
همچنین با توجه به این که آزمون غیرحضوری پایان نیمسال به صورت چهار گزینه ای و دارای ۱۵ نمره است و ۵ نمره دیگر اختصاص به فعالیت های کلاسی دارد، مواردی جهت پیشنهاد به استادان مصوب شد
Share/Save/Bookmark