امتیاز مثبت
۰
 
حضور مدیر دارالعلوم امام نووی گوده از دانشکده علوم قرآنی بندرعباس
مدیر دارالعلوم امام نووی گوده به همراه امام جمعه اهل سنت قشم با ریس دانشکده علوم قرانی بندرعباس دیدار نمودند.
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۵
کد مطلب: 11729
 
 

به گزارش ایحا از بندرعباس، سید حسن توانا مدیر دارالعلوم امام نووی گوده با حجت الاسلام  والمسلمین کذایی رئیس دانشکده علوم قرانی بندرعباس دیدار و گفت و گو کردند.

ر این دیدار حجت الاسلام کذایی گفت : دانشکده علوم قرانی بندرعباس که زیر مجموعه دانشگاه علوم ومعارف قرآن کریم می باشد، تنها دانشکده تخصصی قران در استان هرمزگان است که توانسته جوانان استان هرمزگان و روستا های این استان و حتی استان های کرمان و بخشی از شیراز و خوزستان را در این دانشکده بپذیرد و  با قران و معارف قرآنی و دینی اشنا کند.

وی افزود :خداوند را شاکریم که دانشکده علوم قرانی بندرعباس در استانی واقع شده است که برادران اهل سنت و شیعه در کنار هم زندگی می کنند و ما آمادگی لازم جهت  پذیرش داوطلبان از اهل سنت را نیز دراین دانشکده داریم.

سید حسن توانا مدیر دارالعلوم امام نووی گوده نیز در بخشی از این دیدار، اظهار کرد: دانشکده علوم قرآنی بندرعباس یکی از سرمایه های این استان می باشد چرا که باعث توسعه فرهنگ قرانی در بین جوانان این استان شده است و در دانشکده علوم قرانی بندرعباس برادران و خواهران شیعه واهل سنت را در کنار هم جای داده است که این امر باعث رشد و توانایی آن ها در زمینه قرآن و معارف قرآنی شده است. خیلی از جوانان اهل سنت هستند که علاقه بسیار جهت ادامه تحصیل در این مجموعه معنوی را دارند .

Share/Save/Bookmark