امتیاز مثبت
۰
 
دیدار رییس دانشکده علوم قرآنی مشهد با مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی
رییس دانشکده علوم قرآنی مشهد در جلسه ای با مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، به ترسیم افق عمرانی پیش روی پروژه ساختمان جدید دانشکده علوم قرآنی مشهد پرداخت.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۱۴
کد مطلب: 10919
 
 

به گزارش ایحا، در راستای تعاملات با اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی و بهره گیری از ظرفیت ها، رییس دانشکده علوم قرآنی مشهد در جلسه ای با مدیر کل اوقاف استان در محل این اداره به تشریح فعالیت های عمرانی صورت گرفته در پروژه ساختمان جدید این مجموعه قرآنی و افق پیش رو پرداخت.
در این جلسه که معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف خراسان رضوی و مدیر توسعه منابع و پشتیبانی دانشکده علوم قرآنی مشهد نیز حضور داشتند حجت الاسلام زارع مهرجردی رییس دانشکده علوم قرآنی مشهد گزارشی از روند اجرایی پروژه این دانشکده در اقدسیه مشهد در موضوع تاسیسات مکانیکی، الکتریکال، سیم و کابل کشی، آجرنما و همچنین درختکاری ارائه کرد.
در بخش دیگر این جلسه نیز مدیر توسعه منابع و پشتیبانی دانشکده علوم قرآنی مشهد گزارش مالی از میزان حمایت های اداره کل اوقاف استان و نیز دانشگاه در سال های اخیر ارائه داد.
رایزنی در خصوص تامین اعتبارهای جدید، محوری ترین موضوعی بود که در این جلسه در دستور کار قرار گرفت و تصمیماتی در این رابطه اتخاذ شد.
شایان ذکر است، طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، ان شاءالله مجموعه جدید دانشکده علوم قرآنی مشهد در مهرماه 1400 پذیرای مشتاقان علوم و معارف قرآنی خواهد بود.

Share/Save/Bookmark