امتیاز مثبت
۰
 
با همکاری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم،
دوره آموزشی مفهوم شناسی وقف برگزار می شود
دوره آموزشی مفهوم شناسی وقف از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می شود.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۱
کد مطلب: 11756
 
 
به گزارش ایحاء، دوره آموزشی «مفهوم شناسی وقف» به مناسبت برگزاری هفتمین جشنواره‌ی سراسری «وقف، چشمه همیشه جاری»، با همکاری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می شود.

این دوره آموزشی از چندین کارگاه تخصصی در حوزه‌ «مبانی وقف» و «مباحث تخصصی فرهنگی و هنری» تشکیل گردیده و با مشارکت نهادهای علمی و دانشگاهی برگزار خواهد شد.

در این دوره که به صورت برخط برگزار خواهد شد، شرکت‌کنندگان، گواهی معتبر دانشگاهی دریافت خواهند نمود.

دوره در دو بخش "کارگاه‌های تخصصی وقف" و "کارگاه‌های تخصصی فرهنگی و هنری" بـرگزار می‌گردد که بخش اول عمومی بوده و در بخش دوم افراد می‌توانند بر مبنای تخصص یا علاقه خود نسبت به ثبت‌نام و حضور در هر کدام از کارگاه‌ها اقدام نمایند.

اعطای گواهی پایان دوره منوط به گذراندن کارگاه‌های عمومی ـ دوره تخصصی وقف‏ ـ می‌باشد.

اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از 50 درصد تخفیف ثبت نام در دوره بهره مند خواهند بود. بدین منظور لازم است پس از ثبت نام اولیه کارگاه و پیش از پرداخت، نام و نام خانوادگی، و کد پرسنلی یا شماره دانشجویی از طریق واتسآپ یا ایتا به شماره 09024166384 ارسال گردد.

ارائه اطلاعات تکمیلی شامل زمان برگزاری هر کارگاه، معرفی اساتید و نیز ثبت‌نام، از طریق سایت جشنواره وقف به نشانی: www.vaghffestival.ir  انجام خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره «وقف، چشمه همیشه جاری» مراجعه و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی با شماره  09024166384  در ارتباط باشند.
Share/Save/Bookmark