امتیاز مثبت
۰
 
برگزاری نهمین جلسه کمیسیون بررسی موارد خاص دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم
نهمین جلسه کمیسیون بررسی موارد خاص دانشگاه در سازمان مرکزی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۵
کد مطلب: 10586
 
 
به گزارش ایحا، نهمین جلسه کمیسیون بررسی موارد خاص دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم روز دوشنبه ۲۳ دی ماه ۱۳۹۸ در سالن جلسات دانشگاه تشکیل شد.
این جلسه با حضور حجت اله لطفی نماینده رییس دانشگاه، دکتر حمید کمانکش معاون فرهنگی و دانشجویی، دکتر مهدی داوری معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، دکتر کاوند معاون پژوهشی و فناوری، حجت الاسلام والمسلمین مهدی باکویی عضو هیأت علمی دانشگاه، خانم دکتر آخوند عضو هیأت علمی دانشگاه، آقای سیدیان مدیر دانشجویی و آقای جوازان کارشناس دانشجویی حضور داشتند.
در این جلسه ۱۶ مورد از درخواست های دانشجویان در خصوص انتقال، مرخصی تحصیلی، افزایش سنوات، بازگشت به تحصیل، ادامه تحصیل و ... به شور گذاشته شده و تصویب گردید.
طبق روال همیشه نتیجه این مصوبات از طریق سامانه سجاد و اتوماسیون اداری به دانشکده ها و از آن طریق به دانشجویان ذی نفع اعلام خواهد شد.
گفتنی است، از خرداد ۱۳۹۷ ثبت نام کمیسیون موارد خاص فقط از طریق سامانه جامع آموزشی (سجاد) به آدرس اینترنتی https://portal.saorg.ir صورت می گیرد.
دانشجویان پس از ثبت نام در آن سامانه کد رهگیری و شماره فرایند خود را به کارشناس آموزش دانشکده مربوطه اعلام داشته و دانشکده نیز به دفتر کمیسیون دانشگاه ارسال می نماید.
در صورت به حد نصاب رسیدن پرونده ها هر دو هفته یک بار کمیسیون بررسی مواردخاص دانشگاه برگزار می شود.
Share/Save/Bookmark