امتیاز مثبت
۰
 
معارفه معاونان جدید توسعه مدیریت و منابع و فرهنگی- دانشجویی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم
معاونان توسعه مدیریت و منابع و همچنین فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم معارفه شدند.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۷
کد مطلب: 11431
 
 
به گزارش ایحاء، در مراسمی با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید محمد نقیب رئیس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم ، دکتر حمید کمانکش به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع و حجت الاسلام والمسلمین سید کریم خوشنظر به عنوان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه منصوب و معرفی شدند.

در ابتدای این مراسم که به صورت وبینار در کلیه دانشکده های علوم قرآنی درحال پخش بود، حجت الاسلام والمسلمین نقیب با بیان روایتی از امام حسین علیه السلام درخصوص اعطای جایگاه خدمت به خلق از سوی خداوند گفت: از دیدگاه اباعبدالله علیه السلام، این جایگاه نعمتی از سوی خداست و باید شاکر آن بود. در دین ما در خصوص پذیرفتن مسئولیت برای خدمت به خلق بسیار سفارش شده و از طرفی ما را از جاه طلبی و دلبستن به آن جایگاه وا داشته است.

وی در ادامه با اشاره به خدمات و زحمات حجت الاسلام محمد فاتحی معاون پیشین توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، از زحمات و خدمات وی در دوران تصدی این پست قدردانی و برای ایشان سلامتی و سرافرازی در سایه سار قرآن کریم را از جانب پروردگار متعال مسئلت کرد.

رئیس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در ادامه، حضور دکتر کمانکش و دکتر خوشنظر در سمت های جدید را از نقاط قوت دانشگاه بر شمرد و ابراز امیدواری کرد با حضور معاونان جدید و ایجاد برنامه ها و شیوه های جدید مدیریت همچون گذشته بتوان در مسیر رشد و تعالی دانشگاه گام برداشت.

وی همچنین از معاونان جدید دانشگاه خواست تا با جدیت تمام و با تمام توان خود در مسیر رفع موانع و مشکلات مالی، بودجه ، تجهیزات و ... دانشگاه و همچنین مرتفع سازی موانع احتمالی در حوزه فرهنگی و دانشجویی گام بردارند.

در ادامه این مراسم هر یک از معاونان جدید دانشگاه به بیان راه کارها و برنامه های آینده معاونت خود در مسیر پیشرفت دانشگاه پرداختند.

در پایان حکم انتصاب هریک از معاونان به انان تقدیم و با اهدای لوح تقدیری از زحمات حجت الاسلام فاتحی قدردانی شد.
Share/Save/Bookmark