امتیاز مثبت
۰
 
برگزاری نشست هم اندیشی مسائل آموزشی در دانشکده علوم قرآنی شاهرود
نشست هم اندیشی مسائل آموزشی با اساتید دانشکده علوم قرآنی شاهرود و با حضور ریاست و معاونت آموزشی دانشکده و مدرسان دانشکده در سالن جلسات دانشکده علوم قرآنی شاهرود برگزار شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۴
کد مطلب: 10540
 
 
 به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحاء، نشست هم اندیشی مسائل آموزشی با اساتید دانشکده علوم قرآنی شاهرود و با حضور ریاست و معاونت آموزشی دانشکده و مدرسان دانشکده در سالن جلسات دانشکده علوم قرآنی شاهرود برگزار شد.
در ابتدای این نشست دکتر محمدی ریاست دانشکده ضمن خیرمقدم به اساتید و همچنین تسلیت به مناسبت شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، بیان داشت: درجه رفیع شهادت در راه خدا مستلزم داشتن اخلاص، رعایت تولی و تبری، ولایت پذیری، عرفان الهی، داشتن روحیه جهادی و مردم داری است و به حق، سردار شهید قاسم سلیمانی دارای تمامی این صفات بودند و مردم شریف ایران اسلامی باعظمتی که در طول تاریخ ماندگار خواهد شد این شهید والامقام و یاران باوفایش را بدرقه کردند.
وی همچنین در خصوص مسائل آموزشی گفت: روش تدریس مدرسین و نحوه تدریس و وسائل کمک آموزشی در بهبودی یادگیری دانشجویان مؤثر است و اساتید باید در بیان و نحوه تدریس و به روز بودن اطلاعات دروس و آموزش سرفصل ها دقت داشته باشند، تا ان شاء الله دانشجویانی تربیت کنیم که شایسته قرآن و فاضل و عالم به جامعه ارائه کنیم. در ادامه معاونت آموزشی و اساتید نظرات خود را در خصوص ارتقاء سطح تدریس و همچنین نقطه نظرات آموزشی بیان کردند.
Share/Save/Bookmark