امتیاز مثبت
۰
 
بازدید سرپرست دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از دانشکده علوم قرآنی سبزوار
سرپرست دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از دانشکده علوم قرآنی سبزوار بازدید کرد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۹
کد مطلب: 9490
 
بازدید سرپرست دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از دانشکده علوم قرآنی سبزوار
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا از سبزوار، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد نقیب، سرپرست دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از دانشکده علوم قرآنی سبزوار بازدید کرد.
در این بازدید حجت الاسلام والمسلمین نقیب به همراه حجت الاسلام والمسلمین رضوانی زاده رئیس حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از قسمت های مختلف دانشکده بازدید به عمل آوردند.
سپس در جلسه اداری که برگزار شد، دکتر برکات، رئیس دانشکده ضمن خیر مقدم، گزارشی از روند احداث پروژه تازه تأسیس ساختمان دانشکده که به همت خیرین و قرآنیان شهرستان ساخته شده و بزرگترین موقوفه مشارکتی قرآن کریم کشور است، ارائه کرد.
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین نقیب، سرپرست دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از تلاش ریاست قبلی و فعلی و تلاش کارکنان و خیرین شهرستان در جهت ساخت دانشکده قدردانی کرد و افزود: ساخت این دانشکده با این مساحت و نمای بسیار خوب قرآنی و سنتی فراتر از حد انتظار بوده و ان شاء الله تلاش همه کسانی که در ساخت این دانشکده همت داشته اند مقبول درگاه احدیت قرار گیرد.
وی همچنین با بیان اینکه شهر سبزوار ظرفیت بسیار خوبی از لحاظ کمی و کیفی برای جذب دانشجو دارد، افزود: باید تلاش در جهت جذب دانشجوی علاقه مند به فراگیری علوم قرآنی مد نظر قرار گیرد و همه بدانند که کار برای قرآن بسیار ارزشمند و مأجور است.
حجت الاسلام والمسلمین نقیب با توجه به ساخت پروژه و ظرفیت و قابلیت های علمی و پژوهشی بسیار خوب دانشکده، تلاش در جهت راه اندازی مقطع ارشد را برای دانشکده از اولویت های دانشگاه بیان کرد.
حضور بر سر مزار حاج ملا هادی سبزواری متخلص به اسرار، معروف به حکیم سبزواری، بزرگترین و مشهورترین حکیم الهی و فیلسوف عارف قرن سیزدهم و پرآوازه ترین دانشمند سبزواری در تاریخ سبزوار از دیگر برنامه های ریاست دانشگاه و هیأت همراه در سفر به سبزوار بود.
 
بازدید سرپرست دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از دانشکده علوم قرآنی سبزوار
Share/Save/Bookmark