امتیاز مثبت
۱
 
بازدید مدیر کل اوقاف و امور خیریه قم از دانشکده علوم قرآنی قم
مدیر کل اوقاف و امور خیریه قم از دانشکده علوم قرآنی قم بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت های این دانشکده قرار گرفت.
تاریخ انتشار : شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۰
کد مطلب: 9447
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا از قم، حجت الاسلام والمسلمین عباس اسکندری، مدیر کل اوقاف و امور خیریه قم به همراه کارشناس روابط عمومی اوقاف از دانشکده علوم قرآنی قم بازدید کرد.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه قم در حاشیه بازدید از دانشکده در جلسه ای با حضور مسئولان دانشکده نیز شرکت کرد که در این جلسه راه های تعامل و همکاری اداره کل اوقاف و دانشکده علوم قرآنی مورد بررسی قرار گرفت.
در این جلسه مهدی داوری، رئیس دانشکده علوم قرآنی قم گزارشی از تعاملات قبلی دانشکده و اداره کل اوقاف وامور خیریه قم ارائه کرد و ضمن برشمردن مصادیق همکاری خواستار توجه و ارتباط بیشتر آن اداره با دانشکده شد.
حجت الاسلام والمسلمین اسکندری نیز در این جلسه گفت: ما دانشکده را جزئی از مجموعه خود می دانیم و مساعدت به آن وظیفه ماست، دانشکده علوم قرآنی از دو جهت برای ما اهمیت دارد؛ یکی بحث اعتقادی که کمک به دانشکده خدمت به قرآن است و دیگری بحث سازمانی که از این حیث نیز دانشکده وابسته به سازمان اوقاف و امور خیریه است و رسیدگی به امور آن وظیفه ماست.
در ادامه جلسه پیرامون برنامه های عمرانی، فرهنگی و تبلیغی دانشکده و مساعدت هایی که اداره کل اوقاف می تواند نسبت به این امور داشته باشد بحث و گفت و گو شد و متقابلاً ظرفیت های دانشکده که می تواند در اختیار اداره کل اوقاف و امور خیریه قرار گیرد مورد بررسی قرار گرفت.
در این جلسه ظرفیت های اداره کل اوقاف و امور خیریه درباره تبلیغات و معرفی دانشکده جهت جذب دانشجو نیز بررسی شد و هماهنگی های لازم در این خصوص به عمل آمد.
 
Share/Save/Bookmark