امتیاز مثبت
۰
 
تجلیل از ریاست و سرگروه برتر جهادی دانشکده علوم قرآنی آمل در آیین تجلیل از جهادگران دانشگاهی
آیین تجلیل از جهادگران دانشگاهی استان مازندران به همت سازمان بسیج دانشجویی استان در دانشگاه مازندران برگزار شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۵۳
کد مطلب: 11257
 
 
به گزارش پایگاه قرآني دانشگاهی ایحا از آمل، آیین تجلیل از جهادگران دانشگاهی عرصه سلامت ویژه تجلیل از مدیران، دانشجویان و دانشگاه های برتر در جبهه سلامت، مقابله با کرونا و نهضت کمک مؤمنانه از سوی سازمان بسیج دانشجویی سپاه کربلا استان مازندران در سالن اجتماعات دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران برگزار شد.
بر اساس این گزارش، دکتر کوروش نوذری، رییس دانشگاه مازندران در این مراسم با اشاره به شعار «ما می‌توانیم»، اعتقاد و باور داشتن به این شعار را موجب غالب شدن بر بسیاری از مشکلات دانست که تجربه گران‌بهای آن بارها و بارها در طول ۴۲ سال برپایی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در دوران دفاع مقدس، با مشارکت همگانی به اثبات رسیده است.
رییس دانشگاه مازندران با اشاره به شرایط اقتصادی کنونی جامعه و فراگیری شیوع ویروس کرونا، به مسئله مشارکت همگانی مردم نوع‌دوست ایران در کمک مؤمنانه به هم‌وطنان نیازمند اشاره کرد و آن را نمایش و ظهور دوباره در یک جغرافیای خدمت‌رسانی دیگر معرفی کرد و با بیان این مطلب که هرکس در هرجایی، هر حمایتی توانست از افراد آسیب دیده کرونا انجام داد، خاطرنشان کرد: دانشگاه‌ها نیز بر اساس ماموریت راهبردی خود یعنی انجام فعالیت‌های جامعه محورانه، نهایت تلاش خود را در این راستا به انجام رساندند.
در پایان این مراسم از دانشجویان و دانشگاهیان برتر مازندران در جبهه سلامت قدردانی شد. كه جناب آقاي دكتر سيدمعصوم حسيني، رييس دانشكده به عنوان رييس برتر جهادي و آقاي محمد نيك نژاد به عنوان سرگروه برتر جهادي بسيج دانشجويي از  دانشكده علوم قرآني آمل انتخاب و تقدير شدند.
 
Share/Save/Bookmark