امتیاز مثبت
۰
 
دیدار مسئولان دانشکده علوم قرآنی میبد با آیت الله اعرافی
مسئولان دانشکده علوم قرآنی میبد با آیت الله اعرافی، امام جمعه شهرستان و مدیر حوزه های علمیه کشور دیدار و گفت و گو کردند.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۴
کد مطلب: 11031
 
 
به گزارش ایحا، مسئولان دانشکده علوم قرآنی میبد جهت طرح برخی از مشکلات و مسائل دانشکده در بیت آیت الله اعرافی حضور یافتند.
در ابتدا آیت الله اعرافی ضمن خوش آمدگویی، دانشکده علوم قرآنی را میراث ارزشمندی برای شهرستان و استان یزد دانست که با نیت گرانبهای خیرین قرآنی شهرستان پایه ریزی شد.
وی در ادامه ضمن تاکید بر حفظ این سرمایه بزرگ در شهرستان میبد، افزود: باید تلاش جهت جذب دانشجویان متعهد و تربیت نیروی توانمند قرآنی در اولویت برنامه های دانشکده قرار بگیرد.
در ادامه آقای دکتر مجتبی محمدی مزرعه شاهی ضمن ابراز خرسندی از دیدار با معظم له، گزارشی از اقدامات انجام گرفته و در حال انجام را خدمت ایشان ارائه کرد.
در ضمن، درخواست مساعدت در برخی امور(موارد پژوهشی، درخواست بودجه تعمیر و تجهیز و امورات و اجورات وقفی و ...) از طرف مدیر توسعه و منابع انسانی دانشکده آقای احمد توکلی مطرح شد که مورد موافقت ایشان و در دستور کار پیگیری قرار گرفت.
در ادامه آقای دکتر محمدمهدی خواجه پور، معاون آموزشی و پژوهشی دانشکده گزارشی از روند پیشرفت امورات پژوهشی و آموزشی و همچنین دو فصلنامه عیون دانشکده ارائه کرد.
 
دیدار مسئولین دانشکده علوم قرآنی میبد با آیت الله اعرافی ،امام جمعه شهرستان و مدیر حوزه های علمیه کشور
Share/Save/Bookmark