امتیاز مثبت
۰
 
بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن از دانشکده علوم قرآنی سبزوار
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از دانشکده علوم قرآنی سبزوار بازدید کرد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۹
کد مطلب: 9501
 
بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن از دانشکده علوم قرآنی سبزوار
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا از سبزوار، حجت الاسلام والمسلمین محمد فاتحی، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از دانشکده علوم قرآنی سبزوار بازدید کرد.
در این بازدید حجت الاسلام والمسلمین فاتحی از قسمت های مختلف دانشکده بازدید به عمل آوردند.
در ادامه این بازدید دکتر برکات، رئیس دانشکده ضمن خیر مقدم، گزارشی از فعالیت های انجام گرفته در راستای تکمیل ساختمان دانشکده و فعالیت های انجام گرفته در راستای جذب دانشجو ارائه کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع در این جلسه ضمن ابراز خرسندی از حضور در سبزوار و دانشکده، فعالیت ها و اقدامات انجام گرفته را خوب ارزیابی کرد.
حجت الاسلام والمسلمین فاتحی با بیان اینکه منابع مالی دانشگاه محدود است همه کارکنان باید از ظرفیت های موجود در جهت پیشبرد اهداف دانشگاه و منابع مالی پایدار دانشکده تلاش کنند.
وی فعالیت ها و اقدامات انجام گرفته در راستای جذب دانشجو را خوب ارزیابی کرد و بیان داشت: ضمن استفاده از همه ظرفیت های موجود در جهت تبلیغ برای پذیرش دانشجو باید تلاش شود دانشجویان علاقه مند به فراگیری علوم قرآنی جذب شوند.
به روز رسانی حق التدریس اساتید و نظم و انضباط در اسناد مالی از دیگر موضوعاتی بود که معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه به آن اشاره داشت.
در پایان این دیدار، کارشناسان دانشکده به بیان دیدگاه و نقطه نظرات خود پرداختند.
 
Share/Save/Bookmark