امتیاز مثبت
۱
 
ویژه برنامه روز 13 آبان در دانشکده علوم قرآنی قم برگزار شد
به مناسبت یوم الله 13 آبان نشست بصیرتی سیاسی با موضوع هویت انقلابی گری و استکبارستیزی با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین روانبخش در سالن همایش دانشکده علوم قرآنی قم برگزار شد.
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۰
کد مطلب: 9963
 
ویژه برنامه روز 13 آبان در دانشکده علوم قرآنی قم برگزار شد
 
به گزارش ایحا، به مناسبت یوم الله 13 آبان نشست بصیرتی سیاسی با موضوع هویت انقلابی گری و استکبارستیزی با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین قاسم روانبخش در سالن همایش دانشکده علوم قرآنی قم برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام روانبخش با تشریح سیر تحولات از پیروزی انقلاب تا 13 آبان به تشریح نقش جریان های انقلابی و ضد انقلاب در حوادث آن دوره پرداخت.
روابخش تسخیر لانه جاسوسی را یک امر بسیار مهم  دانستند که باعث شد سیر انقلاب حفظ شود و جمهوری اسلامی تثبیت گردد.
وی گفت: با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا بسیاری از توطئه ها و فتنه ها علیه جمهوری اسلامی ایران خنثی شد و اوضاع کشور تثبیت شد.
عضو هیأت علمی مؤسسه آموزشی پژوهشی امام خمینی(ره) در ادامه گفت: متفکران آمریکا معتقد بودند انقلاب ایران یک عقیده است و باید به فکر و عقیده با آن مبارزه کرد بنابراین اول شهید مطهری را ترور کردند چرا که ایشان مرزبان فکری انقلاب بود و این ترور کاملاً هدفمند بود.
بعد از آن هم دشمنان سعی کردند با نفوذ در کشور توسط مهره های تربیت شده خود فکر و عقیده بسیاری از مسئولین و مردم را تغییر دهند و در این مسیر موفقیت های زیادی هم کسب کردند تا جایی که اکنون در کشور عده ای از مسئولان معتقدند مسائل کشور فقط از طریق مذاکره با آمریکا و دولت های غربی قابل حل است.
عضو شورای مرکزی قرارگاه فرهنگی عمار ابراز کرد: دشمنان قصد داشتند همزمان با عراق و لبنان در ایران نیز آشوب و اغتشاش به خاطر مسائل و مشکلات اقتصادی کلید بخورد و کل مقاومت را در منطقه درهم شکنند اما با درایت مقام معظم رهبری و هشدار ایشان نسبت به فتنه سال 1398 و اقدامات به موقع این فتنه خنثی شد.
وی خاطرنشان کرد: انتصاب به موقع حجت الاسلام والمسلمین رئیسی به ریاست قوه قضاییه و اقدامات ایشان در مبارزه با مفاسد اقتصادی و دمیده شدن روح امید در جامعه یکی از مؤثرترین اقدامات در پیشگیری از فتنه و آشوب بود.
این مراسم در روز 13 آبان برگزار شد و دانشجویان پس از مراسم به محل برگزاری راهپیمایی 13 آبان رفتند و در راهپیمایی شرکت کردند.
 
Share/Save/Bookmark