امتیاز مثبت
۰
 
دیدار ریاست دانشکده علوم قرآنی سبزوار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سبزوار
ریاست دانشکده علوم قرآنی سبزوار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سبزوار دیدار و گفت‌وگو کرد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۸
کد مطلب: 11278
 
دیدار ریاست دانشکده علوم قرآنی سبزوار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سبزوار
 
به گزارش ایحا از سبزوار، ریاست دانشکده علوم قرآنی سبزوار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سبزوار دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این دیدار ریاست دانشکده علوم قرآنی سبزوار با بیان اینکه دوران جنگ تحمیلی هشت سال دفاع مقدس به ما آموخت که می توان در برابر قلدری و یاوه گویی ابرقدرت‌ها مقاومت و ایستادگی کرد، اظهار داشت: اقتدار امروز که در جهان حرف برای گفتن داریم را از دفاع مقدس آموخته ایم و این را باید سرلوحه کارهایمان قرار بدهیم.
دکتر برکات در ادامه گزارشی از دانشکده، جذب دانشجو و ساختمان تازه تأسیس دانشکده که به عنوان بزرگترین موقوفه مشارکتی قرآنی کشور است، ارائه نمود و در ادامه خواستار تعامل بیشتر دانشکده و سپاه و کمک های مجموعه سپاه از جمله وسایل عمرانی مجموعه سپاه و تیپ 47 رزمی مهندسی سلمان سبزوار برای تعریض جاده ورودی و محوطه دانشکده شد.
در ادامه سرهنگ موحدنیا، فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه سبزوار افزود: دفاع همچنان باقیست و امروز در عرصه های مختلف جنگ نرم، جنگ اقتصادی و... باید بجنگیم و مقاومت کنیم و هیچ وقت غیر از نیروی ایمان و توکل به خدا و خودباوری به نیروی دیگری تکیه نکنیم و عدم نتیجه اعتماد به نفس و اتکا به ابرقدرتها و نگاه به بیرون از کشور باعث می شود مشکلات اقتصادی در حوزه معیشت و عمرانی کشور شاهد باشیم که این مشکلات هم به حول و قوه الهی و تکیه بر ایمان به خدا و عزم ملت ایران که وعده الهی است که شکست با مستکبران است، پیروز خواهیم شد.
سرهنگ موحدنیا در ادامه ضمن تشکر از حضور ریاست و مجموعه همراه دانشکده علوم قرآنی با بیان اینکه دانشکده قرآن مانند نامش مبارک و مقدس است، بیان داشت: ما هر چه داریم از برکت قرآن است و هر چه در توان داشته باشیم در این راه انجام خواهیم داد.
لازم به ذکر است، در این دیدار آقای سید مهدی قزی مدیر توسعه منابع و آقای مهدی صانعی مسئول فرهنگی و حوزه ریاست دانشکده حضور داشتند.
 
Share/Save/Bookmark