امتیاز مثبت
۰
 
برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی در دانشکده علوم قرآنی تهران
مراسم آغاز سال تحصیلی با حضور اساتید، دانشجویان و کارکنان در دانشکده علوم قرآنی تهران برگزار شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۲
کد مطلب: 9857
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا از تهران، مراسم آغاز سال تحصیلی همزمان با دانشکده های علوم قرآنی سراسر کشور، با حضور رییس، اساتید و کارکنان در سالن اجتماعات دانشکده علوم قرآنی تهران برگزار شد.
این مراسم با قرائت کلام ا... مجید با تلاوت آقای مرتضی مقنیان از اساتید دانشکده شروع شد. در ادامه پس از پخش سرود ملی، پخش کلیپ پیام ریاست دانشگاه و معرفی تیزر دانشکده علوم قرآنی تهران، سپس آقای دکتر علی محمدی رییس دانشکده ضمن خیر مقدم به دانشجویان به ایراد سخنرانی پرداخت.
عضو هیأت علمی دانشگاه خطاب به دانشجویان حاضر در مراسم گفت: همه ما باید زیست قرآنی داشته باشیم؛ همه درس هایی که می خوانیم برای این است که به مقام عمل برسیم، افزون بر آن هر دانشجوی قرآنی باید رسالت اجتماعی خود را نیز به خوبی انجام دهد؛ ما باید جزء دانشکده های تحول آفرین باشیم و آنچه یاد می گیریم به جامعه منتقل سازیم.
از دیگر برنامه های این مراسم، ذکر مصیبت توسط آقای حسینی بود، سپس آقای دکتر حسن زاده به  ارائه نکات و مقررات آموزشی پرداخت. همچنین از برترین های المپیاد دانشجویی کشور در رشته الهیات و معارف اسلامی؛ سرکار خانم محدثه نظامی خیرآبادی و آقای محسن خاتمی و آقای سید مهدی محرم زاده  در رشته خوشنویسی جشنواره قرآن و عترت تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
در خاتمه میثاق نامه اساتید توسط آقای دکتر رضا امانی و میثاق نامه دانشجویان توسط آقای موسوی قرائت شد.
 
Share/Save/Bookmark