برگزاری نمازجمعه شهرستان مراغه به امامت رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه

20 مرداد 1398 ساعت 22:42

نمازجمعه این هفته شهرستان مراغه به امامت دکتر محمدی راد، رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار شد.


به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحاء، نمازجمعه این هفته شهرستان مراغه به امامت دکتر محمدی راد، رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه برگزار شد. 
حجت الاسلام حمید محمدی‌راد در خطبه‌های نماز جمعه شهرستان مراغه با اشاره به کشته‌شدن عده‌ای از مردم در مناطق مختلف آمریکا بر اثر تیراندازی‌های اخیر، بیان داشت: در این حوادث بیش از ۷۰ نفر از مردم آن کشور به دست عده‌ای نژادپرست کشته شدند و این امر حاصل بی‌تدبیری و ناتوانی دولت آن کشور است.
وی ادامه داد: اجرای طرح‌های تفکیک نژادی در آمریکا براساس سیاست‌های رئیس جمهور نابخرد آن کشور، موجب شده عده‌ای افراطی به جان مردم بیافتند و جنایت کنند.
دکتر محمدی‌راد همچنین با اشاره به سالروز شهادت شهید صارمی در افغانستان به دست طالبان و مناسبت روز خبرنگار، اضافه کرد: خبرنگاری کاری ارزشمند و خطیر در جامعه امروز برای آگاه‌سازی بوده و خبرنگار چشم و گوش مردم است و باید صحت، دقت و سرعت در امر خبررسانی مورد توجه قرار گیرد.
خطیب جمعه مراغه با اشاره به فرارسیدن عید سعید قربان، گفت: این عید، جشن پیروزی ایمان حضرت ابراهیم(ع) بر نفس اماره و شیطانی بوده و مسلمانان جهان در این روز به تبعیت از آن حضرت قربانی می‌کنند.
رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه افزود: روز عرفه یادآور مناجات امام حسین(ع) و سالروز شهادت مظلومانه فرستادگان آن حضرت به دست ابن زیاد و یزیدیان است.


کد مطلب: 9522

آدرس مطلب: http://ihaa.ir/vdcj.8ehfuqei8sfzu.html

ایحا
  http://ihaa.ir