امتیاز مثبت
۰
 
معاون فرهنگی و پژوهشی سپاه روح الله استان مرکزی:
استکبارستیزی به عنوان آرمان مهم انقلاب اسلامی برگرفته از قرآن است
معاون فرهنگی و پژوهشی سپاه روح الله استان مرکزی در مراسم اختتامیه یازدهمین دوره همایش های بین المللی قرآن کریم استکبارستیزی به عنوان آرمان مهم انقلاب اسلامی را برگرفته از قرآن دانست.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۰
کد مطلب: 7732
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا از خمین، در مراسم اختتامیه یازدهمین دوره همایش های بین المللی قرآن کریم با موضوع استکبارستیزی، معاون فرهنگی پژوهشی سپاه روح الله استان مرکزی، به عنوان سخنران همایش گفت: آرمان نهایی و مهم انقلاب اسلامی که زاییده تفکرات قرآنی و اسلامی می باشد، استکبارستیزی و مبارزه با هر گونه ظلم در سراسر عالم است . 
وی افزود: آمریکا پرچم دار استکبار و ظلم در جهان است و در هر جایی از جهان که ظلمی ایجاد شده است ریشه در نفوذ آمریکا دارد.
معاون فرهنگی و پژوهشی سپاه روح الله خاطرنشان کرد : تکذیب آیات الهی، شهوت پرستی، انکار وجود انبیاء الهی، منفعت طلبی، غارتگری ذخایر ملت ها و فساد و تباهی در زمین از ویژگی های استکبار است.
صدیقی حضور مؤثر سربازان اسلام در دفاع از مظلومان را ریشه در مبارزه با ظلم و استکبار دانست و افزود: مبارزات ما علیه دشمن مسائل سیاسی نیست که با مذاکره حل شود بلکه برچیده شدن هر گونه ظلم و کفر در جهان جزء آرمان ها و عقاید ما است.
وی با اشاره به مقابله جمهوری اسلامی ایران در برابر زورگویان در جهان، تأکید کرد: مبارزه با هر گونه ظلم در جهان از ویژگی های نظام جمهوری اسلامی است، چرا که بر اساس آیات قرآن کریم مسلمان وظیفه دارد به مقابله همه جانبه از  خود در مقابله با مستکبران بپردازد.
معاون فرهنگی و پژوهشی سپاه روح الله در پایان گفت: از ویژگی های مهم دیگر استکبار داشتن روحیه ترس و نگرانی و فرهنگ نظامی گری است و امروز شاهد هستیم آمریکا به عنوان پرچمدار استکبار در جهان، در حوزه نظامی 700 میلیارد دلار هزینه کرده است که این رقم حدود 2 برابر تولید ناخالص ملی جمهوری اسلامی ایران است.
Share/Save/Bookmark