امتیاز مثبت
۰
 
حضور نماینده ولی فقیه در هرمزگان در دانشکده علوم قرآنی بندرعباس
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس از دانشکده علوم قرآنی بندرعباس بازدید کرد.
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۳
کد مطلب: 11171
 
 
به گزارش ایحا، حجت الاسلام والمسلمین عبادی، نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس از دانشکده علوم قرآنی بندرعباس بازدید کرد.
در این بازدید دکتر فاتحی معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم کشور و حجت الاسلام مهدیان مدیر کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان نیز حضور داشتند.
حجت الاسلام والمسلمین عبادی در حاشیه این بازدید خدمت به قرآن کریم را یک توفیق از جانب پروردگار متعال دانست و همه آحاد مسلمین به ویژه مسئولین را مکلف به این وظیفه مهم دانست.
نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس افزود: وجود یک مرکز علمی، تخصصی و آکادمیک در این استان مایه مباهات و افتخار است که باید به هر چه بهتر برگزار کردن برنامه ها و رفع مشکلات این مجموعه همت گماشت.
حجت السلام والمسلمین فاتحی، معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم کشور هم ضمن ابراز خرسندی از حرکت رو به رشد دانشکده علوم قرآنی بندرعباس، گفت: اکنون که به برکت خود قرآن کریم ۱۷ شعبه و مرکز علمی و تخصصی در این زمینه وجود دارد باید برای رشد هرچه بیشتر این مجموعه ها از هیج تلاشی فروگذاری نشود تا به آن نقطه هدف ومطلوبمان برسیم و رابطه بین جوانان و تشنگان معارف قرآنی را آموزه های اصیل قرآن‌کریم محکم کنیم.
حجت الاسلام مهدیان مدیرکل اوقاف و امور خیریه هرمزگان هم ضمن بیان اهمیت وجود چنین مجموعه علمی و قرآنی در همه استان های کشور، افزود: سیاست سازمان اوقاف و امور خیریه کشور بر حمایت همه جانبه از دانشکده های علوم قرآنی بوده و این اداره کل در این مسیر از همه توان خود استفاده خواهد کرد تا این دانشکده در استان هرمزگان به یکی از دانشکده های ممتاز سراسر کشور تبدیل شود.
دکتر کذایی رییس دانشکده علوم قرآنی بندرعباس نیز در این دیدار ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان دانشکده، بیان کرد: حضور نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بندرعباس مایه دلگرمی و ایجاد انگیزه برای رشد مضاعف دانشکده خواهد شد که امیدواریم با استفاده از رهنمودهای ایشان بتوانیم به دستاوردهای علمی چشمگیری برسیم.
وی افزود: هم اکنون در مرحله جذب دانشجو هستیم و با استقبال چشمگیر جوانان شیعه و سنی هرمزگانی مواجه شدیم که خود بیانگر نیاز این استان به وجود یک مرکز آکادمیک و تخصصی در حوزه قرآن و حدیث است.
رییس دانشکده علوم قرآنی بندرعباس با تشکر از همه مسئولین اجرایی استان به ویژه نماینده محترم ولی فقیه و امام‌جمعه بندرعباس و استاندار محترم خواستار تسریع بخشیدن به امر ساخت پروژه عظیم دانشکده علوم قرآنی بندرعباس شد.
Share/Save/Bookmark