امتیاز مثبت
۰
 
برگزاری شورای اداری و برنامه ریزی جذب دانشجو در دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه
جلسه شورای اداری دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه پیرامون برنامه ریزی و چگونگی اجرای اطلاع رسانی، جذب حداکثری دانشجو در سال تحصیلی جدید در دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه برگزار شد.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۸
کد مطلب: 11081
 
 
به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا از کرمانشاه، جلسه شورای اداری دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه پیرامون برنامه ریزی و چگونگی اجرای اطلاع رسانی جهت جذب حداکثری دانشجو در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۹۹ از طریق سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی، با حضور ریاست، معاونت و کارشناسان واحدهای مختلف دانشکده در محوطه حیاط این مرکز با رعایت پروتوکل های بهداشتی برگزار شد.
در این نشست دکتر چهری، رییس دانشکده ابتدا ضمن خیرمقدم و تقدیر و تشکر از همکاران، تبلیغ جهت جذب دانشجوی متعهد و با استعداد قرآنی را وظیفه همه کارکنان و تلاش جهادی در این مسیر را جزء اهداف شرعی و انسانی همه عزیزان معرفی کرد.
ایشان در ادامه ضمن تشکر از تلاشهای بی وقفه کلیه همکاران در امر جذب دانشجو و تبلیغات گسترده در خصوص این مقوله در سال گذشته را مرهون تلاش های شبانه روزی همکاران در واحدهای مختلف دانست و اشاره داشتند ان شاءالله که بتوانیم امسال هم با برنامه ریزی دقیق و هماهنگ با همکاری مجدانه و جهادی کارکنان، سال پرخیر و برکتی را در امر جذب دانشجوی قرآنی رقم بزنیم.
وی در ادامه به بیان برنامه های مختلف دانشکده در این خصوص اشاره کرد و آن را از دید واحدهای مختلف بررسی کرد.
در این جلسه راهکارها و پیشنهادهای همکاران از حوزه‌های مختلف مورد بحث قرار گرفت و کارگروه هایی جهت انجام بهتر کارها تشکیل شد.
Share/Save/Bookmark