امتیاز مثبت
۰
 
برگزاری جلسه هم اندیشی دانشکده علوم قرآنی میبد با شهرداری شهر بفرونیه
جلسه هم اندیشی دانشکده علوم قرآنی میبد با شهرداری شهر بفرونیه برگزار شد.
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۵
کد مطلب: 10866
 
برگزاری جلسه هم اندیشی دانشکده علوم قرآنی میبد با شهرداری شهر بفرونیه
 
به گزارش ایحا، جلسه هم اندیشی دانشکده علوم قرآنی میبد با شهرداری شهر بفرونیه با هدف تعامل هر چه بیشتر در تمام زمینه ها در محل شهرداری بفرونیه برگزار شد.
در این جلسه آقای مهندس فلاح شهردار شهر بفرونیه با آقای دکتر مجتبی محمدی مزرعه شاهی رئیس دانشکده علوم قرآنی میبد و آقای احمد توکلی مدیر توسعه و منابع انسانی دانشکده دیدار و گفت‌گو کرد.
در این دیدار آقای دکتر محمدی ضمن تشکر از اقدامات شهرداری بفرونیه، بخصوص پیشگیری از شیوع ویروس کرونا به بیان عملکرد دانشکده در مقابله با پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و اقداماتی نظیر(تعطیلی خوابگاه طبق دستور زودتر از سایر دانشکده ها، ضدعفونی و گندزدایی، پلمپ دانشکده و...) پرداخت.
مهندس فلاح نیز در این دیدار ضمن تشکر از مجموعه دانشکده علوم قرآنی، در مورد مسائل و مشکلات شهری و استفاده از نظرات شهروندان در جهت پیشبرد اهداف شهری و تعامل هرچه بیشتر در تمامی زمینه ها، بخصوص مسائل فرهنگی و هنری با دانشکده علوم قرآنی با دکتر محمدی گفت و گو کرد.
مهندس فلاح اظهار داشت: هدف مجموعه شهرداری خدمت صادقانه به مردم است و امید است در سال جاری تعاملات سازنده و مؤثری بین دانشکده علوم قرآنی و شهرداری بفرونیه برقرار شود.
Share/Save/Bookmark